Dodaj do ulubionych

polipy w nosie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 12:25
czy ktoś miał? czym się objawiaja i jak wygladają?
Obserwuj wątek
    • Gość: agnieszka Re: polipy w nosie IP: 212.180.128.* 09.03.07, 13:03
      Jak wygladaja to nie wiem bo ich nie widac, ale objawy u mnie to ciagly katar i
      zatykanie nosa. Moje sa na tle alergicznym, mialam juz 3 razy wycinane ale z
      marnym skutkiem, wrocily po paru miesiacach. Ciagle szukam dobrego lekarza,
      ktory mnie ich pozbawi raz na zawsze.Jesli masz jeszcze jakies pytania to
      chetnie pomoge.
      • Gość: gość Re: polipy w nosie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 15:12
        jakie badanie pozwala stwierdzić czy ma sie polipy czy nie?
        czy przy rutynowym badaniu laryngolog moze je stwierdzić?
        • Gość: agnieszka Re: polipy w nosie IP: 212.180.128.* 09.03.07, 15:35
          zwykle badanie laryngologiczne.Podobno widac je golym okiem.
          A masz jakies objawy po ktorych wnioskujesz , ze masz polipy?
          • Gość: gość Re: polipy w nosie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 15:54
            całoroczny katar i częste problemy z zatokami. alergii u mnie nie stwierdzono.
            • Gość: agnieszka Re: polipy w nosie IP: 212.180.128.* 09.03.07, 15:59
              to dokladnie tak jak u mniesad
              z tego co mowil lekarz to polipy zatykajac nos sprzyjaja zapaleniu zatok.2 lata
              temu przechodzilam operacje polipow razem z zatokami (fess).Jest to powazna
              choroba, prowadzi nawet to niedotlenienia mozgu.Ja ciagle chorowalam, bylam
              oslabiona i senna.Proponuje jak najszybciej poszukac dobrego laryngologa
      • le-zo Re: polipy w nosie 13.04.07, 22:08
        Mogłabyś napisać jak wyglądało wycinanie polipów, bo ja też mam stwierdzonego
        od 2 lat na tle alergicznym i nie wiem czy decydować się na wycięcie bo to
        zabieg niezbyt przyjemny a jak wróci ?????? Eva
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka