Dodaj do ulubionych

tabletki antykoncepcyjne a plastry

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.07, 18:22
rzuciłam tabletki po dwóch latach brania i planuje jechać w poniedziałek do
ginekologa i chcę zamiast tabletek używać plastrów antykoncepcyjnych.Wiem że
to lekarz przepisuje ale chciałabym żebyście poleciły mi jakieś plastry.
Dzięki za wszystkie podpowiedzi
Obserwuj wątek
    • influenz Re: tabletki antykoncepcyjne a plastry 16.03.07, 21:21
      Nie wiem czy warto jeśli miałaś dobrze ustaweioną antykoncepcje bie warto. Ja
      zmieniłam na plastry aler od przyszłego cyklu wracam do pigulek. Dowiedzialam
      się o kilku przypadkach ciąż podczas stosowania plastró, mam bóle brzucha i
      piersi sa tkliwe i obrzmiałe. No i mam ciązopsychozę bo jak połkniesz tabletkę
      to masz pewnośc a z plastrami nie wiesz do końca czy ten hormon się wchłonął czy nie
      • Gość: koko Re: tabletki antykoncepcyjne a plastry IP: *.chello.pl 17.03.07, 11:15
        > Dowiedzialam
        > się o kilku przypadkach ciąż podczas stosowania plastró,

???? to bradzo ciekawe, prosze podziel się opisem tych przypadków, bo z tego co
        wiem można zajśc w ciąże TYLKO jeśli źle się je stosuje; sama uzywałam ją 3 lata
        i zdecydowanie nie pościłam seksualnie, a w ciązy nie jestem.

> mam bóle brzucha i
        > piersi sa tkliwe i obrzmiałe.
        to normlane, każda anty hormonalna moze wywoływac takie skutki na początku, ale
        ejst to też zawsze sprawa inywidualna - ja nie miałam zadnych nieprzyjemności po
        Evrze, a przy pigułkach, wcześniej, tak.

> No i mam ciązopsychozę bo jak połkniesz tabletkę
        > to masz pewnośc a z plastrami nie wiesz do końca czy ten hormon się wchłonął
        > czy nie
        oj, to problem tkwi w tobie a nie w evrze, bo nie ma powodów, zeby sie nie
        wchłonął. Myśle, ze właśnie bardziej niepewny jest układ pokarmowy, w którym
        zdarzają sie rózne niespodzianki czasem, ale jest to tylko kwestia psychicznego
        zaufania.

Ja bardzo polecam plastry, mimo że maja one tez minusy, o których przeczytasz
        pewnie w wątkach poświęconych EVRZE, ale do tych minusów nie nalezy gorsze
        działanie od pigułek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka