Dodaj do ulubionych

krople do oczu-> alergia + suche oko, jakie??

IP: *.it-net.pl 09.04.07, 11:32
dziewczyny proszę o poradę, zaczęły już latać jakieś pyłki. alergię mam od
dawna, teraz dołączył mi się zespół "suchego oka'. nie noszę już soczewek od
pewnego czasu, ale muszę stosować krople żelowe. teraz przy alergii szukam
kropli, które będą działały zarówno na zespół suchego oka jak też na alergię
wiosenną, pomóżcie, może któraś z was ma podobny problem?
Obserwuj wątek
    • Gość: marzena Re: krople do oczu-> alergia + suche oko, jak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.07, 14:45
      hejsmile
      Też mam problem z oczami w takim sensie,że mam alergie na trawy a przez to
      suche oko mi się zrobiło.Jesli chodzi o krople to używam alboe betadrin albo
      dicortineff.Polecam zwłaszcza te drugie,są naprawdę dobre i mi
      pomogły.Pozdrawiam
      • Gość: ja Re: krople do oczu-> alergia + suche oko, jak IP: 217.197.79.* 09.04.07, 16:47
        Dicortineff to le k sterydowo-antybiotykowy i nadaje się do krótkiej terapii. Z
        kropli na alergię można spróbować Visine lub polski Polcrom. Z nawilżających
        np. Tears Narurelle II lub tani ale czasami podrażniający Lacrimal.
        • Gość: jolanta Re: krople do oczu-> alergia + suche oko, jak IP: *.it-net.pl 09.04.07, 17:03
          własnie mam visine tez żółte i na suche oko były dobre przez zimę, ale teraz
          niestety czuję pieczenie alergiczne i te krople nie działają. natomiast moj
          okulista uważa, ze lacrimalu nie powinno się używac wcale, bo zawiera związki
          siarki które się odkładają, co na dłuższą metę jest bardzo niekorzystne.
          • kerry_weaver Re: krople do oczu-> alergia + suche oko, jak 10.04.07, 00:19
            Polcrom na alergię, na suche oko wypróbowałam kilka i najlepiej sprawdza się u
            mnie Ophtagel. Na receptę krople Emadine, okulista zapisał mi kiedyś na
            alergiczne zapalenie spojówek, rewelacja, bardzo szybka poprawa. Chyba nie ma
            specyfiku 2w1, ale sprawdza się stosowanie 2 rodzajów kropli, jedne na alergię,
            drugie nawilżające, pamiętaj tylko o odstępie 5 minut pomiędzy zapuszczaniem i
            o tym żeby nawilżające zapuszczać jako ostatnie bo utrudniają wchłanianie tych
            leczniczych.
    • nglka Re: krople do oczu-> alergia + suche oko, jak 10.04.07, 00:57
      Allergocrom
    • lidek0 Re: krople do oczu-> alergia + suche oko, jak 27.09.15, 21:39
      Większość kropli dostępnych bez recepty to zwykła sól fizjologiczna tylko pod inną nazwą handlową kosztują drożej
    • asia.258 Re: krople do oczu-> alergia + suche oko, jak 23.05.16, 13:17
      ja też je bardzo lubię, przynajmniej szybko nawilżają oko i przynoszą ulgę.
    • kositbiker123 Re: krople do oczu-> alergia + suche oko, jak 28.07.22, 23:53
      Witam

Mam rozwiązanie MGD oraz Zapalenia powiek suche oczy. Choruję na tą chorobę 2 lata nie dało się żyć teraz rozwiązałem chorobę bez lekarzy z 5.6 mm test schimera mam teraz 12/15mm.

Zapraszam do kontaktu nie tutaj tylko mail. Podam rozwiązanie nie za darmo. Życie to nie kółko różańcowe nie ma nic za darmo warto wyleczę cię z tego horroru za 800 zł. Dużo?? To cierp do końca życia. A jak git to zapraszam do kontaktu.

kositxd@gmail.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka