Dodaj do ulubionych

Po krwawieniu z odstawienia dziwny skrzep.

IP: 83.16.211.* 09.04.07, 21:23
Jestem po pierwszym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Dostałam
krwawienie z odstawienia, jednak to, co ze mnie podczas tego krwawienia
wyszło, przeraziło mnie trochę.
Wyszedł ze mnie pewnego rodzaju pęcherzyk, o średnicy ok. 3 cm, nie był to
skrzep z krwi a z pewnej galaretowatej tkanki, która była twardawa i
nierozciągliwa.
Towarzyszył temu dotkliwy ból, krótki ale silny.

Jestem szczerze zaniepokojona tą sytuacją, szczególnie że w momencie
rozpoczęcia pierwszego opakowania tabletek zatrzymane zostało krwawienie,
okres trwał pół dnia jedynie.
Lekarza odwiedze w czwartek, jednak może od Was dowiedziałabym się pobieżnie
o co w tym może chodzić.
Z góry dzięki za pomoc i przepraszam za byc może niezbyt sympatyczny opis
problemu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka