Dodaj do ulubionych

Dr Zbigniew Kojs Kraków

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 15:25
Hej! Nie jestem leniwą babą i wydaje mi się, że przeszukałam wszystkie posty
w liscie dobrych i złych ginekologów. Kurcze nie spotkałam tego nazwiska. Czy
ktoś sie leczy u tego doktora? Znacie go?
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: Dr Zbigniew Kojs Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 22:23
      up
    • Gość: Agata Re: Dr Zbigniew Kojs Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.07, 20:41
      Witam Cię serdecznie wyobraź sobie że miałam to szczęście i leczyłam się u
      docenta Kojsa i właściwie wciąż pozostaję pod opieką tego świetnego
      specjalisty.Mija już 3 lata jak trafiłam do Instytutu , gzie po przeprowadzonej
      przez niego operacji zostałam poddana chemioterapii . Docent Kojs to świetny
      specjalista ,doskonały chirurg i wspaniały człowiek polecam go wszystkim
      kobietom.Pozdrawiam Agata
      • Gość: Aga Re: Dr Zbigniew Kojs Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 19:22
        Dzieki Agatko za odp. Byłam juz u tego dr ale niestety on nie zajmuje się
        prowadzeniem ciąży. Tez byłam pacjentką instytutu z tym, że nie z problemem
        ginekologicznym. Jestem po radioterapii pogadaliśmy troche i mi szczerze odp,
        że nie podejmie sie tego ponieważ nie zajmuje sie tym na codzień. On jest
        przede wszystkim onkologiem a nie połoznikiem. Człowiek rewelacyjny. Nie znam
        drugiego takiego. Cenie sobie bardzo jego uczciwość a ponadto polecił mi swoją
        koleżankę, która się zajmuje właśnie takimi przypadkami jak mój. Pozdrawaim Cie
        serdecznie. Jesteś moją imienniczką. Też mam na imie Agata. Duzo zdrówka życzę!
        • Gość: Agata Re: Dr Zbigniew Kojs Kraków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 10:55
          Dziękuję za pozdrowienia i życzenia ,również życzę Ci powodzenia i spełnienia
          tego najpiękniejszego marzenia jakim jest urodzenie własnego dziecka.Moja
          starsza córka skończyła właśnie wczoraj 20 lat a ja wciąż przeżywaj jej
          narodziny na nowo i myślę że nie da się porównać tego uczucia z niczym innym i
          trzeba to przeżyć samej. Więc tego Ci właśnie życzę jeszcze raz z całego
          serca.Agata
          • Gość: Aga Re: Dr Zbigniew Kojs Kraków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 11:02
            Oj takie życzenia napewno się przydadzą. Bardzo dziekuje i gorąco pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka