Dodaj do ulubionych

Badania prolaktyny a bromergon

IP: *.chello.pl 16.09.07, 13:15
Od pół roku biorę Bromergon, w tym cyklu mam zrobić badania
prolaktyny z obciążeniem (7 dc). Czy można wykonać takie badanie
biorąc lek czy należałoby odstawić bromergon i wtedy zrobić badanie
prolaktyny (zapomniałam zapytać lekarza uncertain )?
Dziękuję za pomoc smile)
Obserwuj wątek
    • Gość: berschka Re: Badania prolaktyny a bromergon IP: 83.13.74.* 16.09.07, 23:36
      Bromergon na 100% ma wpływ na wynik prolaktyny.
      Ja go zażywałam wtedy, kiedy chciałam synka odstawić od piersi, a
      nie było to proste, bo miałam bardzo dużo pokarmu.
      Bromergon oraz nie podawanie dziecku cyca,spowodowało w tydzień
      praktycznie zanik produkcji mleka, a w związku z tym, obniżenie
      stężenia prolaktyny.
      Zapytaj lekarza!
    • Gość: natalia Re: Badania prolaktyny a bromergon IP: *.centertel.pl 15.10.13, 19:28
      dziewczyny potrzebuje pomocy mam bardzo wysoki poziom prolaktyny i zalecił mi lekarz bromergon 2 razy dziennie po 0,5 tabletki i dodatkowo wypisał mi lek midianę na wyregulowanie miesiączki, idąc na konsultacje inny lekarz stwierdził że jeden lek wyklucza ten 2 lek i leczenie nie ma sensu i kazał mi natychmiast midianę odstawić a bromergon brać 1 tabletkę na noc, może któraś z was wie czy jednak można te dwa leki brać czy nie, może któraś tez tak miała albo ma to bardzo proszę odpiszcie bo ja już zdurniałam i nie wiem kogo słuchać tak naprawdę. A po bromergonie też czuję się fatalnie pomimo że biorę go już 2 miesiąc i jak by to miało iść na marne to załamka, odpiszcie plisss.
      • rotkaeppchen1 Re: Badania prolaktyny a bromergon 16.10.13, 00:44
        Ja bym zbadala przyczyne a nie leczyla skutki. Moze to cos z tarczyca? Ja mialam hiperprolaktynemie i nieregularne cykle, bralam bromergon a na cykle duphaston i o oczywiscie niczego to nie zmienilo. Okazalo sie ze mialam niedoczynnosc tarczycy, po wyregulowaniu hormonow tarczycy prolaktyna wrocila do normy a cykle zaczely byc regularne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka