Dodaj do ulubionych

plamienie a tabletki (bardzo pilne!)

20.07.03, 13:46
Biore Novynette juz 6 miesiecy i wczoraj zauwazylam brazowe plamy na
bieliznie, a zostaly mi jeszcze 2 tabletki do konca opakowania. Czy to
mozliwe zebym dostala okres tak wczesnie? To przypomina bardziej zabarwiony
na brazowo sluz i jest go za malo zeby mozna bylo stwierdzic ze to okres,
ktory powinnam dostac w czwartek. Nigdy mi sie cos takiego nie zdarzylo.
Martwi mnie to ze po tych plamieniach moge nie dostac okresu normalnie. Moze
jestem w ciazy? Prosze o odpowiedz czy to normalnie i czy mam sie czym
przejmowac. Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
      • wariacja Re: plamienie a tabletki (bardzo pilne!) 20.07.03, 17:50
        Biorę novynette od ok 2 lat i plamienia miałam raz, w moim przypadku były one
        spowodowane skróceniem przerwy między opakowaniami( mój organizm jest
        b.wrażliwy na takie zmiany, dlatego chyba nigdy nie zaryzykuję brania dwóch
        opakowań pod rząd, bez zrobienia 7-dniowej przerwy ). Mimo tych plamień okres
        pojawił się " na czas " .
        Od ponad roku wszystko już jest w jak najlepszym porządku i okres zawsze
        dostaję w 4 dniu przerwy.
        Narazie nie masz się czym denerwować, pare moich koleżanek miało plamienia i
        nie były one oznaką niczego złego. Jeśli to powtórzy się w następnym cyklu
        prawdopodobnie lekarz zaleci Ci zmianę pigułek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka