Dodaj do ulubionych

przypadkowy sex i ew. ciaża

29.07.03, 12:32
noo- zdarzył mi się.... mniejsza o to
miałam szczyt plodności a facet był przez dłuższą chwilę w srodku bez gumki,
na koniec założył....
nie oceniajcie
pocieszcie, że raczej nie mam się czego bać..... nie chcę być w ciaży.....
sad
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: przypadkowy sex i ew. ciaża 29.07.03, 15:13
      jeśli skończył w gumce jest szansa, że ci się upiekło, ale zanim ją założył
      mógł w tobie trochę płynu z plemnikami zostawić; szczerze nie życzę ciąży, ale
      czy czegoś cię to nauczy, czy uwierzysz, że jesteś "nietykalna" i dalej
      będziesz pląsać po polu minowym? sorry, za zgryźliwość.
      • iwona_ar Re: przypadkowy sex i ew. ciaża 29.07.03, 15:28
        Prosiła o konkretną odpowiedź a nie o moralizowanie w stylu "będziesz miała
        nauczkę na przyszłość".
        Też kiedyś przeżywałam taki stres, ale wszystko skończyło sie dobrze, czego i
        Tobie życzę. Pozdrawiam Iv
            • niedziolka45 Re: przypadkowy sex i ew. ciaża 29.07.03, 19:05
              niedziolka45 napisał:

> tulipano napisała:
              >
              > > hej, rozumiem, że to było „przed chwilą” - leć do lekarza po p
              > ostin
              > > or. Masz na
              > > to tylko 72 godziny. To tylko 50 zl.
              >
              > już jest za późno

policzyłam jeszcze raz- 72 godziny będą dopiero późno w nocy
              wzięłam więc ten postinor jakąś godzinę temu
              może zdążyłam sad
          • kora3 Re: przypadkowy sex i ew. ciaża 30.07.03, 02:13
            niedziolka45 napisał:

> dzięki
            > znam się bardzo dokładnie- to był szczyt płodności
            > mam nadzieję, ze mi sie upiecze- bo nie zamierzam więcej tak ryzykować, i tak
            > mam nauczkę sad

ano masz ....Mam nadzieję, żę Ci się upiekło ...Coż każdemu się może zdarzyć
            chwila słabości ;D Warto jednak pomyśleć o sobie (tak o sobie !!!) wcześniej !!!
            Jeśli już sie decydujesz na przypadkowy sex to aalbo zacznij brać pigułki, albo
            o ile to rzadkość miej zawsze Postinor w pogotowiu ..zaoszczędzisz sobie
            stresu ....

3mam kciuki za Ciebie i Postinor !!!!
            Kora
      • 18lipiec Re: przypadkowy sex i ew. ciaża 28.08.03, 14:54
        Wiesz co ? Hmmm nie chcę Cię oceniać, ale muszę Ci zwrócić uwagę. Przypadkowy
        seks...Nie zastanawiałaś się że facet może mieć jakieś choróbsko, HIV, kiła,
        rzeżączka. Czy wiesz z kim wcześniej seks uprawiał ? Matko Boska,ja bym się
        tego bała. No a poza tym jeśli chodzi o ciązę to raczej nie sądzę że mogłaś
        zajść.
        • krztyna Re: przypadkowy sex i ew. ciaża 29.08.03, 09:15
          Miałam podobne doświadczenie. Partner nie do końca był przypadkowy, bo znaliśmy
          się wcześniej, ale nie na tyle, zebym miała choć troche pewności, co do jego
          trybu życia. Tyle tylko, że byłam zauroczona jak diabli.
          Po ładnych kilku miesiącach, gdy przeszedł "kac moralny", dotarło do mnie, ze
          przecież mogłam być jedną z wielu. Kilka tygodni katowałam się myślami o HIV aż
          wreszcie umówiłam się na badanie. W samej poradni zastanawiałam się dlaczego
          pogardzałam narkomanami, skoro teraz - ja dziewczynka z porządnego domu -
          znalazłam się w tym samym miejscu co oni.
          Odebranie wyników to też był psychiczny koszmar, bo trzeba umwić się z
          lekarzem, który te wyniki przekazuje. Na szczęście były negatywne a że z
          radości wtedy nie dostałam jakichś palpitacji czy innego zawału, to tylko
          ogromne szczęście.
          Życzę spokoju duszy, a jeśli jakiś niepokój w Tobie zagości - idź się zbadaj
          jak najszybciej. Mnie od tego strachu wtedy chyba ubyło kilka lat życia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka