Dodaj do ulubionych

Jak sądzicie? czy to już?

22.08.03, 09:37
Dziś jest pierwszy dzień, w którym powinnam mieć miesiączkę. Nie ma! Mam też
wyższą temperaturę 37.0. przed owulacją jest niska, potem wzrasta o
kilka "kresek" i do czasu okresu utrzymuje się mniej więcej na poziomie 36.8,
36.9. Teraz mam wahania między 36.9 a 37.0. Piersi mnie nie bolały, nie są
też nabrzmiałe. Ostatnio też nie odczuwałam bólu, ale były nabrzmiałe. Nie
mam też charakterystycznych bóli podbrzusza, które prawie zawsze są.
Jutro lub w niedzielę zrobię test, jeśli nie będzie miesiączki. Tak bardzo
pragnę pozytywnego wyniku. Czy to już? Jak myślicie? Dodam, że chodzę ospała
przez kilka ostatnich dni, może to coś znaczy...
Obserwuj wątek
    • beemka1 Re: Jak sądzicie? czy to już? 22.08.03, 10:21
      Skad ja znam te dylematysmile)))
      szczerze zycze dwoch kreseczek, wysoka temperatura to dobry objaw. Jesli
      bardzo Ci sie spieszy, to zrob test jeszcze dzisiaj. Jesli bedzie +, to masz o
      dzien radosci wiecej. Jesli -, to niczego to jeszcze nie przesadza.
      Daj znac jak wynik!
      Beemka.
      • ktrs Re: Jak sądzicie? czy to już? 22.08.03, 10:52
        beemka - dzięki! pochwalę się gdy się czegoś dowiem, ale później. Niedawno
        pisałaś abym nie martwiła się, gdy żaliłam się, ze znowu nic, że ciągle czekam.
        czekam na te dwie kreseczki z utęsknieniem.
        • lastka Re: Jak sądzicie? czy to już? 22.08.03, 14:22

Hej ja robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i nic nie wyszło więc
          cierpliwie czekałam na okres, a kiedy odczekałam jeszcze dwa tygoenie wyszły
          piękne dorodne dwie kreseczki. Więc nawet jeżeli nic Ci teraz nie wyjdzie to
          nie załamuj się się. Pozdrawiam i życzę dwóch cudownych kreseczek smile))
    • samnta25 Re: Jak sądzicie? czy to już? 22.08.03, 10:29
      ktrs napisała:

> Dziś jest pierwszy dzień, w którym powinnam mieć miesiączkę. Nie ma! Mam też
      > wyższą temperaturę 37.0. przed owulacją jest niska, potem wzrasta o
      > kilka "kresek" i do czasu okresu utrzymuje się mniej więcej na poziomie 36.8,
      > 36.9. Teraz mam wahania między 36.9 a 37.0. Piersi mnie nie bolały, nie są
      > też nabrzmiałe. Ostatnio też nie odczuwałam bólu, ale były nabrzmiałe. Nie
      > mam też charakterystycznych bóli podbrzusza, które prawie zawsze są.
      > Jutro lub w niedzielę zrobię test, jeśli nie będzie miesiączki. Tak bardzo
      > pragnę pozytywnego wyniku. Czy to już? Jak myślicie? Dodam, że chodzę ospała
      > przez kilka ostatnich dni, może to coś znaczy...

Ja jestem w podobnej sytuacji. Wczoraj miałam 24 d.c. (zwykle 22-24) i nie
      dostałam okresu. Moja temperatura od 10 dni utrzymuje się na poziomie 37,1-37,4
      przy badaniu rano a wieczorem 37,7-37,8. Piersi mnie nie bolą za to mam bóle
      podbrzusza i w dodatku nabawiłam się przeziębienia, co jest trochę dziwne bo
      przy słonecznej pogodzie to raczej śmieszne tym bardziej że nigdzie
      nie "zmarznęłam". Poza tym jestem śpiąca i czasami mam zawroty głowy. Na
      zrobienie testu czekam jednak do jutra rana i wszystko pewnie będzie wiadomo.
      Pozdrawiam i życzę owocnych wyników
      • eklon Re: Jak sądzicie? czy to już? 22.08.03, 12:19
        mam podebny dylemat. Okres spóźnia mi się już 3 tygodnie, ale u mnie potrafi
        być nawet o miesiąc później (mam właśnie przerwę w braniu bromergonu). Boję się
        zrobić test, bo wszystkie poprzednie były negatywne, ale tym razem czuję się
        dość dziwnie. Mam bóle w podbrzuszu, zawroty głowy i mdłości od przedwczoraj
        niemal ciągłe, na szczęście na razie bez wizyt w wc, ale i tak nie czuję się
        nazbyt komfortowo. Boję się cokolwiek jeść, bo boję się, że będę się
        jednak "modlić" do sedesu.
        Jak mi się nie poprawi, zrobię test w niedzielę, ale może któraś z Was ma
        pomysł na mdłości.
        • ktrs Re: Jak sądzicie? czy to już? 22.08.03, 13:41
          Ja nie brałam żadnych tabletek, a miesiączkę zawsze miałam regularnie i zawsze
          rano. Tylko w lipcu była około południa.
          Na mdłości najlepsze jest świeże powietrze i głębokie oddechy, czasem pomaga
          też wsadzenie głowy pomiędzy kolana i głębokie oddychanie.
          Co do obawy o negatywny wynik - to właśnie tego boję się najbardziej. Pamiętam
          jaka byłam rozczarowana w poprzednim miesiącu i mąż też. Oby się to nie
          powtórzyło.
          Życzę Ci powodzenia i pozytywnego wyniku
          • eklon Re: Jak sądzicie? czy to już? 22.08.03, 13:46
            Jak się siedzi w pracy, to raczej trudno o świeże powietrze. Spróbowałam
            opuścić głowę między kolana, ale jak ją podnoszę do góry, to zaczyna mi się
            kręcić w głowie i jest jeszcze gorzej. Co najlepiej jeść? Na cokolwiek nie
            spojrzę nie czuję się za dobrze? Mogę trochę pogłodować, czy raczej zmuszać się
            do jedzenia czegokolwiek?
    • kathrin78 Re: Jak sądzicie? czy to już? 22.08.03, 14:18
      Wyższa temperatura w drugiej fazie cyklu (po owulacji) występuje zawsze przez
      ok. 12-16 dni. Jeżeli natomiast wyższa temperatura utrzymuje się powyżej 21
      dni - wówczas prawie zawsze mamy do czynienia z ciążą.
          • eklon Re: Jak sądzicie? czy to już? 26.08.03, 09:13
            Dopiero wczoraj się odważyłam, ale warto było, bo jest pozytywny!!!
            Chociaż dopiero teraz jestem pełna obaw! Wszystko stało się tak szybko. Miałam
            problemy z prolaktyną i teoretycznie powinnam mieć problemy z zajściem w ciążę.
            Zdecydowaliśmy się z mężem, że próbujemy i zobaczymy co z tego wyjdzie, a tu od
            razu efekty!!!
            Sama chyba jeszcze w to nie wierzę! Wczoraj nie mogłam zasnąć z nerwów. Całe
            nasze życie się zmieni, no i oczywiście wszystkie nasze plany. Chyba jeszcze
            jestem w szoku!
            • ktrs ciesz się!!! 26.08.03, 10:17
              Ciesz się!!! Ja jestem w tym samym stanie, dowiedziałam się w sobotę i do tej
              pory nie ochłonełam jeszcze. To prawda, wszystko ulegnie zmianie, zmienią się
              nasze priorytety, świat będzie się kręcił wokół jednego - tego bobaska, który w
              nas rośnie.
              Może będziemy się wymieniać doświadczeniami, pytaniami i czymkolwiek jeszcze?
              Pozdrawiam i życzę dużo wszystkiego dla Was.
    • ktrs JUŻ!!!!! 26.08.03, 10:14
      Witam pocieszycielki.
      Jestem po wykonaniu testu i mam dwie śliczne kreseczki, dokładnie tam, gdzie
      powinny być!!!!!! Temperatura nadal wysoka, niedługo idę do lekarza, już się
      umówiłam. Jesteśmy bardzo, bardzo szcześliwi.
      Życze wszystkim oczekującym na pozytywny wynik tego samego co ja mam - tego
      uczucia oczekiwania na pojawienie się czerwonej kreseczki. Ja oddałam test
      mężowi - bałam się, że nic nie zobaczę. A on patrzył na jej pojawianie sie jak
      na mały cud. Teraz oboje czekamy na nasz cud.
      Pewnie będę czestym gościem na tym forum.
      Specjalne pozdrowienia bla beemki1.
      Mam też pytanie: czy któraś z Was ma może niepotrzebną już książkę pt. "W
      oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców" autor Eisenberg
      Arlene i inni? Jeśli tak - prosze o kontakt.
      • eklon Re: JUŻ!!!!! 26.08.03, 10:29
        KTRS masz problemy z jedzeniem? Ja mam na wszystko ochotę, ale jak tylko
        spróbuję oddaję meżowi, bo po prostu mi nie smakuje. Mój mąż zaczyna się
        nabijać, że jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży on będzie miał taki sam
        brzuch jak ja smile
        Boję się wszystkiego! Nie wiem co robić i jak!
        Może przeczytają nasze wiadomości jakieś doświadczone mamusie, albo
        przynajmniej te, które mają pierwsze miesiące już za sobą!
        • ktrs Re: JUŻ!!!!! 26.08.03, 10:37
          Z jedzeniem nie mam problemów. Na razie jem wszystko, tylko wydaje mi się, że
          trochę w większych ilościach niż wcześniej. Moja ciąża ma dopiero dwa-trzy
          tygodnie. Wiem o niej tak wcześnie, bo mierzyłam temperaturę.
          Też się boję. Nie wiem co jeść, co robić, czy mogę jeździć rowerem, jechać w
          góry z plecakiem (pewnie nie za ciężkim o ile wogóle), czy kochanie nie
          zaszkodzi, czy moge malowac okna, bo farba "pachnie" itp. Dlatego pytałam o tę
          książkę.
          Z dziwnych rzeczy zauważyłam, że chce mi sie bardziej niż zwykle spać i śpię
          mocniej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka