Dodaj do ulubionych

plamienie :/

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.08, 18:05
Witajcie! Mam kilka pytan... proszę odpowiedzcie jeśli potraficie mi pomóc.
Zaczęłam okres pierwszego grudnia, zawsze mam krotko - tak do pięciu dni. Tym
razem skończył mi się tez po kilku dniach, w piątek piątego grudnia, ale do
dziś mam ciemnobrunatne niewielkie plamienia. Czy moze to mieć związek z tym,
ze zaczęłam brać tabletki antykoncepc.? Moze mam jakies źle dobrane? Albo moze
powinnam wziac pierwsza tabletke dzien wczesniej, wtedy gdy miałam plamienie
(zawsze tak mam przed normalnym okresem), a ja wziełam dzien później , gdy
dostałam okres...Jest jeszcze jedna sprawa - 17 listopada wzięłam postinor i
nie miałam plamienia, które występuje po nim. Moze wiec te plamienia mi się
przesunłey na teraz po okresie? Czy to w ogóle mozliwe?
W przyszłym tygodniu idę do gina, jednak jeśli ktos z Was miał podobny problem
i wie czym moga być spowodowane plamienia po okresie, to prosze o pomoc.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka