Dodaj do ulubionych

"spaprana" robota - płacić za "nadgodziny"?

16.10.10, 16:38
po pytaniu o termostaty, niestety czas na kolejne...
okazało się, że nasza instalacja grzewcza (dodam, że w opinii naszego dość zorientowanego sąsiada z wykształceniem inżynieryjnym;), ale bez własnej firmy - to tak zanim ktoś zapyta), jest raczej do chrzanu.
Piec jest podobno dostosowany do mieszkania 100m w bloku (ogrzewanie+ciepła woda), Termet minimax turbo. Ciepła woda nie dochodzi do trzech kaloryferów, reszta grzeje jak trzeba, przy temperaturze 65, czyli podobno optymalnej w naszych warunkach. Z jednego grzejnika cieknie.
W innym wątku pisałam, że nie mamy termostatów. Ok, wiem już, że jedno z drugim nie musi być związane. ale czemu nas nie poinformowali, że taka możliwość w ogóle jest?? w końcu jestem laikiem, nie brałabym firmy gdybym sama dała radę zrobić instalację.
Reasumując, czy jeśli okaże się, że "przeróbek" jest więcej, to czy mam znów płacić za ich godziny? pracą trudno to nazwać w obecnej sytuacji.
niestety nie podpisaliśmy z nimi umowy, była to firma polecana... mam tylko jakiś skserowany kosztorys, który wydarłam prawie siłą.
za kilka dni czeka nas rozmowa:(
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka