Dodaj do ulubionych

Dulux,Dekoral czy Snieżka??

IP: *.medyka.sdi.tpnet.pl 07.07.04, 08:12
Która z tych farb najładniej wygląda na ścianie? Kto pomoże mi podjąć
decyzję.Kto ma w tym doświadczenie - nie moge się zdecydować.Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: to ja Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? IP: *.medyka.sdi.tpnet.pl 07.07.04, 09:49
      czy nikt mnie czytał - naprawde czekam na odpowiedź i proszę o pomoc
    • Gość: weronika Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? IP: *.icpnet.pl 07.07.04, 11:21
      malowałam ostatnio duluxem i wyszło naprawdę ładnie. farba jest wydajna ale
      trzeba się liczyć z tym że konieczne jest dwukrotne malowanie. Ale
      zdaniem "fachowców" Dekoral jest lepszy. Poza tym widziałam dekoral na ścianie
      u teściów i też jest OK. Co do Śnieżki sie nie wypowiadam. Ja zdecydowałam się
      na dulux ze względu na kolory bo kupowałam gotowe z Kolorów Świata. Myślę więc
      że duliź i dekoral to wszystko jedno ewentualnie porównaj ceny i wybierz kolor(
      no chyba ze mieszasz komputerowo)
      Pozdrawiam
      Weronika
      • Gość: J0anna1 Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? IP: 194.196.228.* 07.07.04, 11:30
        U mnie bylo malowane Duluxem, Dekoralem i Jedynka (farba do kuchni) - jak teraz
        przygladam sie scianom to nie widze zadnej roznicy. Malarzy mowil ze
        najwygodniej malowalo mu sie Duluxem - no ale to chyba nie o wygode malarza
        chodzi (no chyba ze maluje sie samemu).
        Dulux jest drozszy ale ma wieksza game kolorow niz Dekoral.
    • bozenna2 Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? 07.07.04, 12:09
      Ja malowałam duluxem matowym kolory świata , rewelacja kolory super wyglada i
      wcale nie tak drogo jak sie zamówi w internecie
      • Gość: bogda Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? IP: *.medyka.sdi.tpnet.pl 07.07.04, 12:17
        dziękuje Wam bardzo - pomogłyście mi - ciumek
      • Gość: ewa07 Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.04, 12:32
        mozesz powiedzieć gdzie to sie zamawia .
        • bozenna2 Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? 07.07.04, 12:42
          nie pamietam dokładnie ale wpisz w onecie dulux to znajdziesz
          • Gość: bogda Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? IP: *.medyka.sdi.tpnet.pl 07.07.04, 13:03
            ja już znalazłam: www.dulux.pl lub pasaż.onet albo wpisz w googlach dulux i
            tam też pasaż znajdziesz - powodzenia - już mi się kręci w głowie od tych
            kolorów. Ale faktycznie dekoral ma ładniejsze kolory tzn. większą gamę /można
            wybrać/ powodzenia - bogda
            • Gość: ewa07 Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.04, 14:09
              znalazlam ,zamówiłam sobie pocaunek słoneczny do salonu i fiołek do sypialni
              jutro mają mi przywieść do domu extra .
              • Gość: absynent Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.04, 19:19
                nie kupujcie farb winylowych, bo jest możliwość, że są w jakimś stopniu
                toksyczne - tego nikt na pewno nie udowodnił, ale zdrowe na pewno nie są
                (zawierają winyl). polecam czysto akrylowe, i nie żaden dulux tylko DYRUP -
                drogie, ale doskonałe farby
    • vilejka Re: Dulux,Dekoral czy Snieżka?? 07.07.04, 21:58
      kazda byle nie Śnieżka-moze biała jest ok,ale te kolorowe to tragedia-w ogóle
      nie kryją!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka