Dodaj do ulubionych

Naprawa tarasu bez zrywania płytek

29.06.16, 20:59
Spotkaliście się już z taką techniką naprawy tarasu bez zrywania płytek? Co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
      • kattovitzer Re: Naprawa tarasu bez zrywania płytek 18.07.16, 14:00
        Zdarza się, że taras/balkon cieknie bo hydroizolacja podpłytkowa została spartaczona - szlamowe hydroizolacje nie są w ogóle plastyczne i praktycznie wszystkie pękają/tracą szczelność z upływem czasu. Poza tym woda wnika przez fugi pod płytki i po kilkuset cyklach mróz-odwilż płytki się odklejają. Ta membrana uszczelnia całą powierzchnię i trwale zabezpiecza fugi przed oddziaływaniem wody, a jeśli hydroizolacja podpłytkowa zawiodła, stanowi skuteczne rozwiązanie problemu przeciekania. Dzięki niej nie trzeba zrywać płytek, gdy są nadal w niezłym stanie, pomimo że taras ciekł.
    • kolarz29pl Re: Naprawa tarasu bez zrywania płytek 26.01.17, 13:22
      Dlatego ja nie mam tarasu z płytek, mi do gustu przypadł taras z drewna, wygląda o wiele lepiej, nadaje domu charakter, a i jak się coś zepsuje to naprawa jest tania, polecam przeczytać www.awena.com.pl/tarasy-drewniane-w-uzytecznosci-publicznej/
    • gregoruy Re: Naprawa tarasu bez zrywania płytek 27.01.17, 11:16
      Pierwsze słyszę! My niestety, ale na wiosnę będziemy musieli zrywać płytki i zakładać nowe, ale też zastanawiamy się nad drewnem - może będzie trwalsze. Dodatkowo planujemy zrobić coś takiego: www.alu-tent.pl/oferta/zadaszenia-membranowe/ Wydaje mi się, że dodatkowo zabezpieczy taras no i będzie można z niego korzystać przy brzydszej pogodzie.
    • rahiismyabbo Re: Naprawa tarasu bez zrywania płytek 20.01.20, 08:05
      You can use wire which will help holding the small pieces in place. It is also used when a few tiles may have a small broken corner. ... Even when tiles are fastened, the broken tiles can be easily removed and the replacement tile secured back in place without disrupting the balance of the roof.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka