Dodaj do ulubionych

Zawód Architekt Oszust Wrocław Andrzej Wojnar

12.08.19, 18:03
Dzień dobry,
prosze Państwa Architekt w myśl prawa to osoba zaufania publicznego, jego działania nie powinny wzbudzac żadnych podejrzeń, powinny być transparentne to mówi polskie prawo.
3 lata temu szukałem architekta w internecie, prosta przebudowa,średni koszt projektu rózne firmy wyceniały na kilka tysięcy od 4 do 10. Wziąłem nie najtańszego ale z końca tak to nazwijmy.
Trafiłem najgorzej jak sie da.
Zaliczka 3 tysiące na projekt za 5 na poczatek mowie ok
Następnie 2 miesiace czekania dostaje jakiś szkic
Kolejna zaliczka z informacja ze cena skoczyła bo jest koniecznosc rozmow z konstruktorem kolejne 2 tysiace, dotego doszedł czego nawet sąd nie rozumiał i kilku innych specjalistów. Cena osiągnęła najwyższą z propozycji które miałem. Minęło 8 miesięcy i ani projektu ani zwrotu pieniędzy o które sie upomniałem, nie odbieranie telefonu, wyjazd na wakacje, wysoki sezon itd. Finalnie spotykamy sie w sądzie po 1,5 roku i architekt Andrzej Wojnar twierdzi że pieniędzy nie otrzymywał i nic nie robił, podważył wszystkie umowy, swoja pracę nawet przyznał że nie rozumiał do końca co miał zaprojektowac . Przez 1,5 roku nie ruszyłem remontu a po pierwszej rozprawie Andrzej Wojnar zastrzegł że nie mam prawa z niczego co zrobił skorzystać i mieszkanie ma nie być remontowane bo on musi mieć dowody. Wyśmiałem to wziłąłem innego Architekta w 3 dni zrobił projekt 4 tygodnie pózniej dostałem pozwolenie. Wojnar dalej mi nie oddał pieniędzy za nie wykonane dzieło. Architekt kótry podjął sie zrobienia zlecenia w 3 dni zrobił to 3x taniej!!! Andrzej Wojnar to oszust, uwazajcie na niego i szerokim łukiem. On zawsze ma czas wziąć robote i nie zna się na tym co równiez przyznał sąd że popełnił cała litanie pomyłek w swoich szkicach i przemyśleniach. To koszmar i nikomu nie rzycze takiej pomyłki. Oszust, naciągacz.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka