Dodaj do ulubionych

Uwaga na firmę stolarską S-Design

25.04.23, 00:01
Cześć, chcę ostrzec potencjalnych klientów firmy S-Design Konrad Serocki NIP 8891507991 , oraz S-DESIGN. SEROCKI SPÓŁKA JAWNA NIP 7812044899, zarejestrowanych pod adresem ul. Okrętowa 11/2, Lusówko reprezentowanych przez Konrad Serocki i Małgorzata Jadwiga Rorot żeby uważali przed podjęciem z nimi współpracy. Sam miałem niestety nieprzyjemne doświadczenie z tą firmą podwykonawczą, kiedy zdecydowałem się zlecić im wykonanie bardzo wielu zleceń w moim mieszkaniu (antresola, szafy, kuchnia, stoliki, schody, biurko). Podpisałem z nimi umowy, w których dokładnie opisano prace do wykonania, wpłaciłem zaliczki na łączną kwotę 53 tysięcy 940 zł a firma #S-DESIGN nie rozpoczęła realizacji żadnej umowy i w efekcie zostałem bez pieniędzy i bez mebli.
Po wielu próbach kontaktu, otrzymywałem jedynie wymijające odpowiedzi na moje maile i telefony, moje telefony wielokrotnie nie były odbierane. Pani Małgorzata przez wiele dni potrafiła nie odbierać telefonu, albo obiecywać kontakt zwrotny w ciągu 20 minut i nie oddzwonić wcale. Np. na prośbę o fizyczne przedstawienie zakupionych materiałów za które zapłaciłem, otrzymałem wątpliwej jakości zdjęcie 8 belek, gdzie do montażu antresoli potrzeba ich było 18 a na kolejne prośby otrzymałem wymijające odpowiedzi typu: nie mamy już o tej porze kluczy do swojej stolarni, bo pracownik pojechał do domu. Na kontrargument aby wyznaczony został inny termin nie otrzymałem odpowiedzi, a moje połączenia znów nie były odbierane. Przekazałem Panu Konradowi klucze do mieszkania, więc nie ma mowy o jakimkolwiek utrudnianiu rozpoczęcia prac po mojej stronie. Finalnie Pan Konrad zażądał ode mnie kolejnej wpłaty na kwotę 17 tyś. 900 zł braku rozpoczęcia jakichkolwiek prac przez Pana Konrada. Na koniec zaczęły się groźby, próby brania na litość i niepoważne argumenty właściciela. Dostałem nawet wiadomość o wytoczeniu mi sprawy o zniesławienie za publikowanie opinii na ich temat. Finalnie zostałem z niczym i niestety, moje doświadczenia nie są odosobnione - znalazłem wiele podobnych opinii o tej firmie w Internecie, w tym na forach internetowych.
Dlatego, radzę wszystkim, którzy zastanawiają się nad podjęciem współpracy z firmą S-Design w której działa Pan Konrad oraz Pani Małgorzata, aby dokładnie przeanalizowali swoją decyzję i zwrócili uwagę na negatywne opinie na temat tej firmy, które notabene dość szybko znikają z Internetu. Jeśli już zdecydują się Państwo na podpisanie umowy, polecam bardzo uważnie czytać wszystkie zapisy, dokładnie sprawdzać terminy i harmonogramy prac oraz prosić o potwierdzenia każdej zmiany w umowie na piśmie.
Mój post proszę traktować jako społeczny obowiązek poinformowania innych potencjalnych klientów, gdy dostrzega się nieuczciwe praktyki. Nie życzę nikomu podobnych doświadczeń i chciałbym dotrzeć
Jeżeli ktoś chciałby otrzymać więcej informacji lub także ma negatywne doświadczenia we współpracy z tą firmą proszę o kontakt na adres pozewsd@gmail.com
#s-design #opinia #serocki #lusówko #poznań #meble
Obserwuj wątek
  • jola_lusowko11 Re: Uwaga na firmę stolarską S-Design 09.05.23, 14:26
   zajmują się produkcją i montażem mebli. Po wpłaconych zaliczkach i minionych tygodniach od umówionego montażu nie zostały dostarczone wszystkie elementy wyposażenia jakie zamówiłam, nie wspominając już o montażu. Ciągle wymówki, zganianie winy na innych, nieodbieranie telefonów. Ostrzegam innych by nie skończyli jak ja czyli z niczym. Pani Małgorzata Rorot i jej mąż Paweł Rorot są już znani w sieci z negatywnych komentarzy gdyż oszukali kierowców głównie z zagranicy.
  • hybrid_man Re: Uwaga na firmę stolarską S-Design 27.05.23, 14:03
   Pani Małgorzata Rorot otworzyła właśnie nową firmę pod nazwą L. Y. A. Małgorzata Rorot także jakby ktoś zastanawiał się nad podjęciem z nią współpracy to także radzę się dwa razy zastanowić.
  • gabolex Re: Uwaga na firmę stolarską S-Design 30.05.23, 16:39
   Że jeszcze takie firmy istnieją... ehhh
   • kaga9 Re: Uwaga na firmę stolarską S-Design 31.05.23, 00:38
    Ano, w różny sposób można nieuczciwie zarabiać: oszukiwać własnych klientów, spamować, zostać politykiem…
  • dabrowka.lewandowska Re: Uwaga na firmę stolarską S-Design 13.06.23, 14:12
   Również przestrzegam przed tą firmą. Zamówiłam u nich szafę na wymiar do łazienki, wpłaciłam zaliczkę, a kiedy nadszedł termin montażu Panu się zepsuł samochód akurat w drodze do mnie. Po odbiorze samochodu od mechanika Pan się nie wyrobił z pracą i nie dojechał na umówioną godzinę. Dwa dni później nie przyszedł jakiś kolega do pracy. Potem Panu się samochód zakopał w błocie i znowu trafił do mechanika na kilka dni. Potem ktoś zachorował, potem znowu się Pan nie wyrobił i tak już od miesięcy. Szafek na oczy nie widziałam. W między czasie odstąpiłam od umowy (zgodnie z art. 491 § 1 k ) i zażądałam zwrotu zaliczki, którą wpłaciłam. Wysłałam kilka pism ponaglających i nic. Zaliczki ani mebli nie dostałam.
  • hybrid_man Re: Uwaga na firmę stolarską S-Design 31.07.23, 11:29
   Pan Konrad obecnie prowadzi działalność pod nazwą meblove-love także proszę uważać także na firmę o tej nazwie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka