Dodaj do ulubionych

Archdesign- czy ktos kupował tam projekt?

IP: *.4web.pl 19.08.05, 15:15
Czy może ktoś kupował tam projekt? Napiszcie czy warto.
Obserwuj wątek
   • modrzej1950 Re: Archdesign- czy ktos kupował tam projekt? 06.09.14, 01:44
    My nie kupowaliśmy projektu w tym biurze ale zamawialiśmy, indywidualny w Archdesign. To firma rodzinna, tak samo jak MG Projekt , zamawialiśmy nowoczesny projekt a budować będziemy pod Warszawą. Współpraca przebiegała bez problemów , projekt dostaliśmy za sensowne pieniądze w sensownym czasie, za to mamy złe doświadczenia z firmą LKProjekt, właściciel tej firmy , podam inicjały L.K. to najzwyklejszy oszust i maniak psychiczny który wykorzystuje pracowników ( stąd negatywne opinie w internecie od osób pracujących w LK Projekt) . Sprzedali nam projekt kompletnie przewymiarowany, ściany w domu z pustką nad pokojem dziennym wykonali z żelbetu z taką ilośćią stali i betonu, że tylko milioner byłby w stanie sprostać takim wydatkom.Tak to jest gdy morduje się psychicznie własnych pracowników i kąze pracować za darmo. Wszystkie te błędy od razu w Archdesign wychaczyli, mamy projekt indywidualny i pieniądze w kieszeni.
    • modrzej1950 Re: Archdesign- czy ktos kupował tam projekt? 06.09.14, 01:56
     Ps. jeszcze dodam, że w LK Projekt załatwili nieźle naszego znajomego , wzjęli zaliczkę za koncepcję a zaprezentowali ćwierć projektu, bez wymiarów , bez niczego, zero porozumienia-nic zgodnego z wymaganiami, zaliczki nie zwrócili i normalnej koncepcji też nie było i nie ma do dziś dnia. Tak więc My zamówiliśmy projekt w Archdesign indywidualny, z polecenia znajomego i jeszcze przed podpisaniem umowy otrzymaliśmy rzuty z koncepcją i wizualizacje. Uważam, że to uczciwe podejście do sprawy, szczególnie w sytuacji gdzie tak naprawdę po po podisaniu umowy nie wiemy czego się spodziewać.
     Andrzej M.
  • makka Re: Archdesign- czy ktos kupował tam projekt? 21.03.20, 09:55
   Nie kupowaliśmy, bo nie znaleźliśmy nic ciekawego w sieci na jego temat. Zaufaliśmy firmie MG Projekt (www.mgprojekt.com.pl/ i wszystko potoczyło się jak po sznurku. Nie polecam kombinowania bo budowa domu to duże pieniądze i poważna sprawa. Lepiej robić to z kimś kto działa profesjonalnie i nieprzerwanie od wielu lat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka