Dodaj do ulubionych

mój remont - i co powiecie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.05, 19:17
kubusz.ho8.com/mieszkanie/
Obserwuj wątek
    • Gość: as Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.05, 23:20
      o co Ci chodzi? ktos nie widział remontu.
      • 11anna11 Re: mój remont - i co powiecie? 20.11.05, 12:29
        O mój Boże! Życzę powodzenia!!!!
        I pomysleć, że my byliśmy wykończeni doprowadzeniem mieszkania ze stanu
        surowego do stanu mieszkalnego. Ty zanim dojdziesz do stanu surowego, to minie
        z miesiąc. Pokaż koniecznie jak to się skończyło!!!
        • rikitikitak1 Re: mój remont - i co powiecie? 20.11.05, 15:01
          Bałagan masz straszny na tej robocie! To świadczy o wykonawcy. Jak cie widzą
          tak cię piszą ! Nichluje z nich ,jesli tak ci wykończą tą robotę jak dbają o
          porządek to wspołczuje Ci
          • kumas Re: mój remont - i co powiecie? 20.11.05, 15:49
            Dokładnie to samo odczucie.. Wymieszany gruz z materiałem , taki chaos to
            zagrożenie wypadkiem.
            • lipiec1977 Re: mój remont - i co powiecie? 21.11.05, 22:43
              będę zamieszczał postępy prac :-)
              dzisiaj wymieniałem instalację gazową - pan gazownik przez 2h wymieniał licznik
              bez zakręcania głównego zaworu :-)
              jeszcze czeka mnie jutro wycinanie grzejników i spawanie
              a potem to już z górki...
              keep tuned
              • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.chello.pl 22.11.05, 07:36
                Panie lipiec dobre zdjęcia może jeszcze powiększysz szczegóły będzie lepszy
                efekt bałaganu zdjecie z portkami na stercie worków jest super
                a może jeszcze złapiesz w duże foto fachmana jak zmienia portki.
                ,,Bez urazy,, rozumiem że chcesz się zabezpieczyć uzyskać ew. wskazówki
                czytelników forum . Ale bądż choć trochę obiektywny wspomnij ile płacisz co do
                tego że nie ma to nic wspólnego z minimum wynagrodzenia w Unii ( Polska też
                jest w Unii ) to prawie jestem pewien .
                Oczywiście możesz się obrażać urażać na ,,takie gadanie,, co cię to obchodzi
                nie Twoja sprawa itd, masz prawo wtrącają się Ci we finanse .
                Ale sam chciał oceniać remont i fachmanów na forum .Nię zamierzam ich bronić
                nabałaganili jest też pewnie kika ekip za skromniutkie wynagrodzenia muszą
                się zwijać jak w ukropie , aby zarobić a Ty mieszkasz może jeswzcze w
                remontowanym domu i już nie możesz się doczekać kiedy stąd w końcu pójdą , a
                może i oczekujesz standardu europejskiego . Jeśli tak wywal natychmiast za tą
                kasę ok. 80 Euro dziennie na głowę fachowca ( Unia Francja )
                w Polsce znajdziesz extra pracowników codziennie w czyściutkich drelichach i
                dwaj ludzie do tylko ciągłego zamiatania odkurzania etc.
                Podrawiam Pisz dalej to ewenement na forum takie pismo obrazkowe
                Jednych straszy innych rozbawia jeszcze innych skłania do myślenia i planowania
                remontu A o to w tym forum chodzi
            • jandecorator Re: mój remont - i co powiecie? 08.12.05, 19:50
              kumas napisał:

> Dokładnie to samo odczucie.. Wymieszany gruz z materiałem , taki chaos to
              > zagrożenie wypadkiem.
              >
              Czesc Kumek:-)
              Dobry chaos kurde:P
    • Gość: zax Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.lns1-c10.dsl.pol.co.uk 22.11.05, 03:34
      Hmm,elektryka-masakra,kable na golo w scianach ??? To z powodu groszowych
      oszczednosci na rurkach (listwach)czy niedbalstwa?
    • Gość: sid Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.05, 08:04
      i w kwestii estetycznej jeszcze cię pognębię - zdjęcia całkiem do kitu, bez
      ostrości, poruszone. już masz dosyć remontu?
      • Gość: Justyna Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 22.11.05, 08:31
        przestańcie sie czepiać o szczegóły.
        Jestem pod wrażeniem że mogłeś odważyć sie na odnowienie takiego pogożeliska.
        Będę czekać na nowe zdjęcia jak powstaje Twoje nowe mieszkanko.
        Powodzenia i może powinieneś chodzić po mieszkaniu w kasku :)
        • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.chello.pl 22.11.05, 09:43
          Gość portalu: Justyna napisał(a):

> przestańcie sie czepiać o szczegóły.
          > Jestem pod wrażeniem że mogłeś odważyć się.
          > Będę czekać na nowe zdjęcia jak powstaje Twoje nowe mieszkanko.

Jestem prawie w idealnej zgodzie ze słowami Justyny nie czepiajmy się .
          Będę czekał na nowe zdjęcia . Nie jestem jednak tak doskonały ( dalikatność )
          jak Justna , to jest prawie pewne .Przepraszam za to wszystkich urażonych.
          Powodzenia ekipa.wawa@wp.pl
          • Gość: ekipa.wawa TERAZ MY OBRZYDLIWA OFERTA 1140 zł m2 domu IP: *.chello.pl 22.11.05, 10:16
            Witam Gazety ,,mruczą czasami,, o sensacyjnych zdarzeniach jak opisane
            ponizej dla mnie i kolegów budowlańców to raczej mało śmieszne stąd pozwalamy
            sobie na ofertę ( ja też potrafię pisać obrazkowo ) i podanie przyczyn w sposób
            obrazowy ( czy obrażliwy zobaczymy ) Z pewnoąsią sytuacja nie jest wesoła dla
            klienta i dla nas .
            więcej w folderze teraz Ny voila.pl/dtqtg/?1

Cytuję G.W.
            Przedsiębiorcy budowlani alarmują, że w Polsce - w kraju, w którym jest
            zarejestrowanych ponad 2,8 mln bezrobotnych - są coraz większe problemy ze
            znalezieniem fachowców, m.in. murarzy, tynkarzy, zbrojarzy, cieśli. To dlatego,
            że po wejściu Polski do UE tysiące z nich wyjechało do lepiej płatnej pracy w
            Irlandii, Anglii czy krajach skandynawskich.

We wczorajszej "Gazecie" pisaliśmy, że Polska Izba Przemysłowo-Handlowa
            Budownictwa i Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów chcą po wyborach
            zabiegać o wpuszczenie do Polski firm zza wschodniej granicy. Organizacje
            oceniają, że na początek wystarczyłby kontyngent 15-20 tys. pracowników.
            Ponadto przedsiębiorcy zamierzają zwrócić się do urzędów pracy z prośbą o
            szkolenie bezrobotnych, a do rządu - by wsparł finansowo rozwój szkolnictwa
            zawodowego.
            • Gość: lipiec1977 Re: TERAZ MY OBRZYDLIWA OFERTA 1140 zł m2 domu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 18:35
              nowe zdjęcia już jutro po wymianie grzejnikow i pracach spawalniczych

co do portek - nie moje - nie moja sprawa :-)

bałagan jest - ale coż moi fachmeni ISO ani HAACAP nie mają :-)

co do zdjęć - są robione komórką stad slaba jakosc

koszty? 13 tysia za wszystko plus 2 za materiał
              • rikitikitak1 Re: TERAZ MY OBRZYDLIWA OFERTA 1140 zł m2 domu 22.11.05, 21:39
                Coś mi się wydaje że autorem tego postu jest ekipa wawa i sama sobie odpisuje
                na swoje teksty.
                • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: TERAZ MY OBRZYDLIWA OFERTA 1140 zł m2 domu IP: *.chello.pl 23.11.05, 07:27
                  rikitikitak1 napisał:

> Coś mi się wydaje że autorem tego postu jest ekipa wawa i sama sobie odpisuje
                  > na swoje teksty.

No nie to jakaś paranoja ekipa ( piszący robi literówki , błędy ) moze pooasz
                  jeszcze tksty analizie grafologów. . To zatwarzające w sumie dość prosty remont
                  a tyle emocji ( temat autora i forum ) . Jakoś dziwnie nikt z formuowiczów
                  nie wspomniał , że taki remont jak na foto autora to dla wielu wielu P{olaków
                  bardzo poważny koszt w stosunku do przeciętnych dochodów . A jeśli już niema
                  wyjścia i muszą to zrobić , robią sobie sztuczne problemy , szujakają trochę
                  podświadomie win swoich frustracji spowodowanej niedosyatkiem kasy trochę
                  także u fachmanów. Zaczyna się cyrk , że drogo , że bałagan , że za długo , że
                  niedobrze . A w praktyce nic się z tego nie sprawdza . Wszystkie to możesz
                  wyregulować , za drogo weż innych ( lepszych tańszych ) bałagan robią dajez
                  ostrzeżenie i wywal fachman jak Cię leceważy , za długo zrób to lepiej .
              • Gość: ekipa.wawa@wp.pl czekamy na zdjecia pamnie lipec IP: *.chello.pl 25.11.05, 18:04
                Gość portalu: lipiec1977 napisał(a):

> nowe zdjęcia już jutro po wymianie grzejnikow i pracach spawalniczych
                >
                Co się dzieje nawlił goto-aparat , fachowcy czy brak czasu . gdzisą obiecane
                zdjecia . Czy to już koniec . a było nawet ciekwie ( sdjęcia posty komentaże)
                Szkoda .
                • Gość: edek Re: czekamy na zdjecia pamnie lipec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.05, 16:02
                  już są
                  • Gość: Justyna Re: czekamy na zdjecia pamnie lipec IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 05.12.05, 09:06
                    Czekamy i czekamy na te zdjęcia z niecierpliwością :)
                    • Gość: Janek Re: Nie czekajcię... IP: *.jmdi.pl 05.12.05, 21:36
                      ...tylko zajrzyjcie do linku na początku.
                      Pozdrawiam
                      • Gość: Justyna Re: Nie czekajcię... IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 07.12.05, 10:12
                        Jak widze jak mieszkanko przybiera nowe oblicze to aż miło.
                        Czekamy na kolejne zdjęcia :)
                        Pozdrawiam i życzę powodzenia w remoncie :)
                        • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: Nie czekajcię... IP: *.chello.pl 07.12.05, 10:46
                          Ja tam widzę ,,notoryczny bajzel ,, kupy worków etc . i jakiś kręcących się
                          miedzy tym facetów ( okiem laika ) dlaczego autorze remontu i zdjęć masz taki
                          bałagan , i w tym jeszcze pokazujesz za każdym prawie razem pokazujesz , ten
                          materac- łóżko . Z której wsi
                          Pierdziszewo małe , czy Pierdziszewo Duże
                          ( bez urazy porónanie ma być śmieszne nie obraźliwe ) ,
                          wziołeś ,,fachmanów bałaganiarzy .,
                          Nie potrafią planować , czy pracują , za karę na zesłaniu do Wa-wki aby , parę
                          groszy zarobić na święta Kiedy planujesz koniec tego bajzlu z remontem . Bez
                          urazy to skojarzenia ze słowami niby to obraźliwymi ( bajzel etc.) tyczą się ,
                          li tylko sposobu organizacji i prowadzenia prac , a nie osób firm itp.
                          podobnych uczestników remontu . Każdy orze jak może , ,,gada prymitywne
                          przysłowie ludowe ,, ale demonstracja chwalenie się tym prymitywem (
                          organizacja i wykonanie ) , na forum , z lekka zdegustowany jestem .
                          (Uwaga opinia jest na moja odpowiedzialność , nie musisz podzielać i zgadzać
                          się z tym możesz jak autor bawić się w ,,bajzlowy remont ,,.
                          Powodzenia. Ja się na taki bajzel nie godzę ( czas a więc i pieniądze ) .
                          Ciekawe ja się to to zakończy
                          Z najwyższymi wyrazami należnego szacunku Pozdrawiamy czytelników autora
                          tematu ekipy z foto relacji itd.
                          ekipa.wawa@wp.pl
    • gosiek70 Re: mój remont - i co powiecie? 07.12.05, 11:58
      A ja Ci dodam otuchy. Moja siostra miała podobną sytuację. Po 2-óch miesiącach
      ciężkiej pracy niemarkowej i może trochę bałaganiarskiej za to bardzo uczciwej
      ekipy zamieszkała w pięknie wyremontowanym nowoczenym mieszkaniu, ze wszystkimi
      bajerami, nie sypiącym się sufitem, gładziutkimi ścianami i sprawnie
      działającym oświetleniem, ogrzewaniem itd. To tylko kwestia czasu. G.
      • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: mój remont - i co powiecie? Bazek do potęgi IP: *.chello.pl 07.12.05, 12:08
        Czy możesz podać przybliżone wymiary mieszkania i koszty tych jak to nazywasz
        niemal nadzwyczajnych zdarzeń ( remont mieszkania ) .
        Na ,,zdrowy chłopski rozum ,, dwa miesiące 60 dni mieszkania w podobnym bajzlu
        jaki prezentuje autor relacji to koszmar ( jak dla mnie )
        Może tylko ja , mam takie ,,skojarzenia wydelikacone,, a inni ,,wręcz marzą ,,
        o mieszkaniu na ,,kupie worków ,, ( reklacja zdjecia ) i w kurzu cementowym .
        • gosiek70 Re: mój remont - i co powiecie? Bazek do potęgi 07.12.05, 14:49
          Nikt nie mówił o mieszkaniu w tym bałaganie. Swoją drogą czujny/a jesteś.
          Kosztów nie znam, ale nie były powalające, bo siostra nadal normalnie
          funkcjonuje...G.
          • Gość: Tomek-Dortmund Re: mój remont - i co powiecie? Bazek do potęgi IP: *.versanet.de 07.12.05, 16:39
            Musze sie zgodzic z ekipa.wawa, budowa to rozpacz i nedza, burdel na 4 kolkach,
            to co on tu pokazuje od 3 tyg to normalny fachmann konczy takie mieszkanko w 5 dni.
            Przeciez on juz traci czas na szukaniu narzedzi, a o profesjonalnosci to juz
            wogole nie ma mowy.
            Tak to powinno wygldac,
            1 dzien, wszystko sie skuwa co potrzebne, wywoz gruzu, za mna leci zaraz
            elektryk z kablami
            2 dzien latanie i przygotowywanie scian i podlog w lazienkach i kuchni pod
            kafelki, gruntowanie
            3 dzien kafelki
            4 dzien kafelki, fugowanie, gruntowanie wszystkich scian i drzwi
            5 malowanie i kasowanie kasy
            cu
        • Gość: kubusz Re: mój remont - i co powiecie? Bazek do potęgi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 22:11
          ja tam nie mieszkam :-)
          ekipa od czasu do czasu nocuje
    • Gość: szaloona Re: a może by tak nie zatrudniać ekipy? IP: *.toya.net.pl 07.12.05, 17:38
      Dyskusja zmieniła tory i teraz nastąpiło wiliczanie którzy fachowcy zrobią to
      szybciej i lepiej. A może autor zdjęć wcale nie bierze ekipy remontowej?
      Przede mną remont i wcale nie zamierzam kogokolwiek zatrudniać. Z pomocą
      najbliższych poradzimy sobie z wygładzaniem ścian, ustawianiem ścianek
      działowych, układaniem paneli, kafelków i malowaniem.
      I być może mój remont będzie trwał 2 albo nawet 3 msc ale będę wiedziała, że
      wszystko jest dokładnie dopilnowane i nikt mi nie zachachmęci worka gładzi
      gipsowej :-)
      p.s. ja już spotkałam taką ekipę, która w 5 dni miała zrobić wszystko. Szkoda
      tylko, że te kilka dni zmieniło się w tygodnie :/ No ale rekalama ma swoje
      prawa...
      • Gość: ekipa.wawa@wp.pl nie zatrudniać ekipy? obrzydliwośći nie czytać IP: *.chello.pl 07.12.05, 18:39
        Gość portalu: szaloona napisał(a):

Przede mną remont i wcale nie zamierzam kogokolwiek zatrudniać. Z pomocą
        > najbliższych poradzimy sobie z wygładzaniem ścian, ustawianiem ścianek
        > działowych, układaniem paneli, kafelków i malowaniem.
        > I być może mój remont będzie trwał 2 albo nawet 3 msc ale będę wiedziała, że
        > wszystko jest dokładnie dopilnowane i nikt mi nie zachachmęci worka gładzi
        > gipsowej :-)

Gościu portalu: szaloona .
        Nie chcę nikogo urażać ale muszem ( jak mawia naczelny elektryk R.P ,)
        raczej pomyliłaś ,,epoki,,
        Twój opis zamierzeń przyszłych ew. zdarzeń ( planowany remont ) jako żywo
        pasuje do epoki kartkowych przydziałów na papierosy wódkę , mydło , cukier i
        mięso ( 2.5 kg na miesiąc ) gdybyś buła/ł , w tamtym okresie mogłyby się nawet
        czasami udać Twoje plany za kartki na fajki , proszek do prania mydło i
        jedzenie ( mięsiwo z nielegalnego handlu ) wiele dało się wówczas załatwić .
        Wątpię aby to działało jeszcze dziś . Kasa , kasa , kasa , pieniądze ,
        pieniądze , pieniądze i nie ma tu generalnie wyróżników na swój z rodziny ,
        znajomy , polecany .Bez wyjątku każdy w końcu wystawi ci rachunek w gotówce ,
        Ale powodzenia życzę pomarzyć dobra rzecz i dość nieszkodliwa . Z należnym
        szacunkiem . Wszystkich szczególnie tych młodszych wiekiem przepraszam za
        przypominanie tych ciemnych zdarzeń z historii . Co to były kartki ,
        przydziały na towary niezbędnego codziennego użytku , zapytajcie oto rodziców
        bądź najlepiej dziadków ( takie numery kartkowe mogli dziadkowie przeżywać w
        Polsce kilkakrotnie ( kartki na cukier , mięso , papierosy , wódkę , a nawet
        mydło do mycia )
        Brrrrr obrzydliwość jak dla mnie.
        Już wolę pieniądze , choć to też , towar deficytowy , a z nadmiaru
        ( pieniądzy ) , jeszcze nikt nie narzekał , a może znacie takich.
        Koniecznie podać mi proszę namiary .( adres tel lub choć E-mail )
        Odwdzięczę się ( prowizja pewna jak w banku )
        • gosiek70 Re: nie zatrudniać ekipy? obrzydliwośći nie czy 07.12.05, 19:19
          ekipa.wawa jesteś beznadziejny. Daj ludziom żyć i mieć własne poglądy. Nie masz
          jedynej racji - jest ich wiele!!! G.
          • Gość: kubusz Re: nie zatrudniać ekipy? obrzydliwośći nie czy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 22:13
            nowe zdjęcia będa w piątek,
            pozdrawiam
            • Gość: ekipa.wawa@wp.pl obrzydliwośći nie czytać ,, Popstaraj się kubusz IP: *.chello.pl 08.12.05, 06:14
              Ok. pokaż choć trochę optymizmu , napisz kiedy w końcu koniec tego bajzlu z
              remontem . Porównania bajzel etc. wstawki są oczywiście tylko przenośnią słowną
              bez urazy tak trzymać , albo Ci zrobią konkrencję , postaraj się.
              Powodzenia ekipa.wawa@wp.pl
          • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: nie zatrudniać ekipy? racje gosiek!!!! IP: *.chello.pl 08.12.05, 07:35
            gosiek70 napisała:

> ekipa.wawa jesteś beznadziejny. Daj ludziom żyć i mieć własne poglądy. Nie
            masz jedynej racji - jest ich wiele!!! G.

Cieszę się że tak uważąsz , możesz mi przybiżyć trochę , inne ,,ważne racje,,,
            które pozwalają kretynom robić z ludzi idiotów i to ponoć w majestacie prawa
            zwyczjnie na wzór znany mi , z systemu kartkowego na nawet gorzej.
            Link do pliku: voila.pl/i4w1n/?1
            Oczywiście jestem śmieszny z tymi próbami założenia coś w rodzaju klubu
            konsumentów , ale troszkę lepiej się czuję z tym , że choć próbowałem zmieniać
            świat na troszke lepszy . Pozdrowionka ekipa.wawa@wp.pl
            • gosiek70 Re: nie zatrudniać ekipy? racje gosiek!!!! 08.12.05, 09:08
              Wiesz, chodzi mi głównie o to co odpisłej szaloonej. Czy uważasz, że zmienisz
              świat na lepszy deprecjonując pomoc rodzinną? Nie wiem jaką Ty masz rodzinę,
              ale na przykład u mnie pomoc jest na porządku dziennym. Nie bądź taki
              zgorzkniały. Jak wiemy porządnie wyglądające ekipy inkasują duże kwoty, a nie
              znaczy to, że robią coś lepiej. Może tylko na zdjęciach wychodzili by lepiej. G.
              • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: nie zatrudniać ekipy? racje gosiek!!!! IP: *.chello.pl 08.12.05, 19:29
                gosiek70 napisała: mnie pomoc jest na porządku dziennym. Nie bądź taki
                > zgorzkniały. Jak wiemy porządnie wyglądające ekipy inkasują duże kwoty, a nie
                > znaczy to, że robią coś lepiej. Może tylko na zdjęciach wychodzili by lepiej.

Gosiek nie przesadzaj ,,handel wymienny,, to często stosowna rzecz ale nie
                stanowi podstawy dla usług budowlanych .
                Sam czasami pomagam rodzinie i nawet znajomym , proszę wziąć jednak , pod uwagę
                że poważniejszy remont , lub budowa nie jest realna w rosądnym czasie za pomocą
                dorosąsiedzkich stosunków i układów typu , ( parafrazując ) , inwestor kobieta
                powiedzmy pójdę z dziecmi , do kina a Ty znajomy fachman , wymień stare na
                nowe okna . Uszczeklę w kranie powieszenie karniszy itp . da sę tak załatwić
                i to częśto stosowana przysługa ale remont generalny czasami nawet kilka
                tygodni trwa i co .
                Kto mnie przekona , że mam zrezygnować z pracy pieniędzy ( pensji ) i że stać
                mnie na takie kurtuazje , w zamian za uśmiech kawę i może jeszcze obiad .
                To się nie uda ( remoncik ) na dłuższą metę , albo romoncik będzie trwać
                miesiącami i latami takie rozwiązanie to żadna przysługa , bo dom jest po to
                by tam mieszkać a nie eksperymentować. Może i oby tak było , to je jeden
                jestem odosobniony w tej opinji .
                gosiek70 .
                Można Ci pozazdrościć innych niż ja mam warunków , ale może to i poniekąd
                zasługa fachu . Bo jakoś wyjątkowo rzadko słyszę wzajemne pochwały fachmanow ,
                a nazbyt często z byle powodu , narzekają jeden na drugiego jaki to
                niedoskonały jest ten drugi .
                • gosiek70 Re: nie zatrudniać ekipy? racje gosiek!!!! 09.12.05, 11:23
                  zmykam stąd, budowlańcem nie jestem. W moim fachu też są narzekania na
                  konkurencję. Każdemu wydaje się, że robi coś dobrze. G.
            • Gość: szaloona Re: nie zatrudniać ekipy? IP: *.toya.net.pl 08.12.05, 11:05
              Czyżby ekipa.wawa pracowała w garniturach i traciła czas na sprzątanie po sobie
              każdego okruszka gipsu? Remont to remont i też ma swoje prawa, a najfajniejsze
              jest to, jak z tumanów kurzu wyłania się coraz ładniejsze wnętrze (co widać na
              podstawie zdjęć autora).
              Coś mi się wydaje, że pańska ekipa po poprzednich partactwach narzeka na brak
              zleceń i stąd ta cała kampania :-) Dam panu (albo raczej Tobie chłopcze, który
              wkęcasz się w działalność ojca) dobrą radę- skup się bardziej na remoncie a nie
              na bałaganie który jest jego nieodłącznym elementem.
          • rispetto Re: nie zatrudniać ekipy? obrzydliwośći nie czy 08.12.05, 08:24
            gosiek70 napisała:

> ekipa.wawa jesteś beznadziejny. Daj ludziom żyć i mieć własne poglądy. Nie
            masz
            >
            > jedynej racji - jest ich wiele!!! G.

Gosiek70 wluzuj :) Szkoda klawiatury na tego @#!$#@%
            • Gość: Justyna Re: Czekamy na nowe zdjęcia :)) IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 08.12.05, 11:16
      • agnisia72 szukam ekipy remontowej 08.12.05, 18:08
        Czy możecie polecic mi ekipe remontową? (czeka mnie remont segmentu -
        instalacje, prace wykończeniowe, naprawa dachu)
        Dzięki
        Aga
        • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: szukam ekipy remontowej IP: *.chello.pl 08.12.05, 19:31
          Las rąk . Gdzie się ukrywasz inwestorze .( bez urazy to miało być śmieszne ).
          • Gość: Justyna Re: do agnisia IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 09.12.05, 09:30
            poszukaj na forum muratora w ogłoszeniach i od razu możesz popytać forumowiczów
            o referencje danej ekipy albo poprosić o namiary :)
            • Gość: dan Re: do agnisia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 16:35
              no widzę, że wreszcie coś się ruszyło na budowie
              • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Trochę mniejszy bajzel IP: *.chello.pl 11.12.05, 17:12
                Jest trochę lepiej ( zdjęcia ) , ale nadal robole nocują na robocie
                ( takie mam wrażenia ze zdjęć wyraka dla roboli ) . Moęe to zabawne
                Dla : kubusz , a może sądzi że za to charują do 24 oo. Ciekawe.
        • dorotak3 Re: szukam ekipy remontowej 11.12.05, 19:28
          mogę polecićPana Janka "złota rączka" współpracuje również z innymi fachowcami
          jest solidny i niedrogi tel. 880-464-012
          • Gość: ekipa Re: szukam ekipy remontowej IP: *.chello.pl 11.12.05, 20:17
            A co potrafi ten twój Jasio
            • rispetto Re: szukam ekipy remontowej 11.12.05, 22:26
              Pracuje, a nie plecie farmazony na forum.
              • Gość: ekipa Re: szukam ekipy remontowej IP: *.chello.pl 12.12.05, 06:47
                rispetto napisał:
                > Pracuje, a nie plecie farmazony na forum.

Jak wielu chłopów małorolnych ,,być może,, Jasio pracyje tylko gołymi rękami
                najwyżej kielnią i łopatą , to tania i koszmarnie długa ,,robota,, .
                A czas to ponoć pieniądz. Niech sobie Jasio dłubie naprzemian trochę robótkę ,
                trochę w nosie trochę popije , jak dostanie zaliczkę , byle do wiosny.

Jasio złota rączka do wszyskiego czyli do niczego , w praktyce obibok .
                ,, polski fachowiec z polecenia ,, Powodzenia z takimi Jasiami to
                szczęście i powodzenie , jest konieczne .
                • gosiek70 szukam ekipy remontowej/ do ekip 12.12.05, 10:28
                  Na prawdę nie wiem skąd tyle jadu we wszelkiego rodzaju ekipach. Strasznie
                  toksyczna ta branża. Dajcie ludziom żyć. Czasami Pan Jan jest lepszy niż firma
                  Remontowo-Budowlana REM-BUD sp.z o.o. itd. (nie mówiąc nic o kosztach..). G.
                  • Gość: fachowiec Re: PanJan.... IP: *.chello.pl 12.12.05, 10:36
                    gosiek70 napisała:
                    Czasami Pan Jan jest lepszy niż firma
                    > Remontowo-Budowlana REM-BUD sp.z o.o. itd. (nie mówiąc nic o kosztach..). G.

he he :)
                  • rispetto Re: szukam ekipy remontowej/ do ekip 12.12.05, 11:50
                    To frustracja z braku zleceń. Jak nie wystarcza na piwko, to od razu robią się
                    nerwowi.
                    • Gość: ekipa Re: szukam ekipy remontowej/ do ekip IP: *.chello.pl 13.12.05, 19:59
                      Ale bredzisz rispetto coraz bardziej odbiegasz od tematu .
                      Konkurencja na szczęście dla klieta konsumenta jest , już w każdym zawodzie
                      i wcale nie wyglada dużo lepiej , ani inaczej niż u budowlańców , nie dotyczy
                      ( konkurencja ) notorycznych nudziarzy , co to nigdy nie są z niczego
                      zadowoleni ( wiesz o kim myślę ) rispetto ( Pawełku ) pawulonie .
                      Nara.... nie poprawny niepochamowany pesymisto .

• Gość: kubusz Re: szukam ekipy remontowej/ do ekip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 19:22
                        nowe zdjęcia dodane
                        • Gość: ekipa.wawa Czy możesz zradziś ile przekroczono koszty IP: *.chello.pl 16.12.05, 19:51
                          Dzięki Gościu portalu: kubusz . Za Twe staranie cierpliwość i wyrozumiałość
                          Cieszę się , że prawie masz z głowy remoncik i to jeszcze przed końcem roku .
                          Pogratulować , nie byłbym sobą , gdybym nie zapytał , czy , a jeśli to o ile
                          przekroczyłeś planowany budżet na remont . Ciekawość moja jest z natury rzeczy
                          orjentacyjna . Może miałeś jaklieś niespodziewane koszty . Z góry dzięki w
                          imieniu własnym za realacje z remontu , naprawdę lepsze od dotychczas
                          spotykanych na forum.

• rispetto Re: Czy możesz zradziś ile przekroczono koszty 17.12.05, 10:50
                            O bałaganie, wersalce i pseudofachowcach ani słowa? Może jednak kubusz dobrze
                            robi?
                            • Gość: kubusz Re: Czy możesz zradziś ile przekroczono koszty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 13:11
                              pod koniec remontu - 22 XII - przedstawię na forum szczegółowe wyliczenia
                              wszystkich kosztów, planowanych i poniesionych.

pozdr/kubusz
                              • Gość: ekipa.wawa Re: Czy możesz zradziś ile przekroczono koszty IP: *.chello.pl 17.12.05, 13:39
                                Ok. czy jesteś zadowolona/y z remontu . ( Jakość prac i czas wykonania ).
                                • jarecki_2 Re: Czy możesz zradziś ile przekroczono koszty 17.12.05, 13:50
                                  A po co Ci to wiedzieć, oszuście??
                                  • Gość: kubusz Re: Czy możesz zradziś ile przekroczono koszty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:45
                                    koszty:

kubusz.ho8.com/mieszkanie/_koszty/
                                    może komuś się przyda przy planowaniu remontu

ostatnie zdjęcia:

kubusz.ho8.com/mieszkanie/styczen/2/index.html
                                    • Gość: anka Re: Czy możesz zradziś ile przekroczono koszty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:53
                                      cała galeria:

kubusz.ho8.com/mieszkanie/index.html
                                    • Gość: ekipa ...kubusz .. DAWAJ KOSZTY (( ,,,oszuście,,, )) IP: *.chello.pl 04.01.06, 09:22
                                      Autor: Gość: kubusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
                                      Data: 17.12.05, 13:11 + dodaj do ulubionych wątków

pod koniec remontu - 22 XII - przedstawię na forum szczegółowe wyliczenia
                                      wszystkich kosztów, planowanych i poniesionych.

pozdr/kubusz

Odp. Panie/ni kubusz narozrabiało się na forum to trzeba posprzątać a gdzie
                                      jest odowiedż na zobowiązanie j/w . Forum Cię zgilotynuje za brak
                                      podsumowania wielotygodnioeych relacji i straszenia nas rezgrzebanym remontem .
                                      Dopadła Cię amnezja , pod wpływem szoku z kosztów końcowych remontu czy co ..

Uaga jęsli gdzieś przeoczyłem podsumowanie sory proszę wskaząć gdzie to
                                      jest jeszcze nie zdązyłem zanalizować nowych fotek kubusza . ale juą szykam
                                      gilotyny ( wirtualnej ) dla na razie strasznie wolnych fachowców od remontu
                                      u gościa portalu Kubusz , strzerz się albo dawaj koszty jak obiecywałeś
                                      ,,oszuście międzynarodowy ,, ( to tylko przenośnia ) .

Nie doczytałem się na razie wurazów od kubysza ,,Hura to koniec,,
                                      załamany jest , że ubyło mu ,,tyle kasy na remont ,, , spaprali mu robotę
                                      gdzie optymizm kubusz .

Uwaga : słowa ,,zbyt mocne,, z tego postu mają rozładowć nastrój proszę
                                      wszystkiego nie brać do siebie ,,śmiertelnie,, poważnie , Pozdro ekipa.wawa.

• rispetto Re: ...kubusz .. DAWAJ KOSZTY (( ,,,oszuście,,, 04.01.06, 09:41
                                        Nie dość, że jesteś niegramotny i nierozumny, to jeszcze jesteś ślepy. Podał
                                        koszty w poście, na którego właśnie odpisałeś. Twoje palce "piszące" na
                                        klawiaturze znacznie wyprzedzają rozum (lub to co z niego zostało).
                                        • Gość: ekipa Re: ...kubusz .. DAWAJ KOSZTY (( ,,,sorry ,,, )) IP: *.chello.pl 04.01.06, 10:04
                                          rispetto
                                          Szukam takowych ale wiesz zdolności i czs mam ograniczone . Nie to co Ty
                                          zawsze masz czas .
                                          Ile przekroczył pierwotne zamierzenia ( koszty ) i czas robót .
                                          • Gość: kubusz Re: ...kubusz .. DAWAJ KOSZTY (( ,,,sorry ,,, )) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.06, 23:58
                                            nowe zdjęcia po cyklinowaniu i wstepnym lakierowaniu
                                            plus troche łazienki

have fun
                                            kubusz.ho8.com/mieszkanie/styczen/4/index.html
                                            • Gość: ekipa Re: ...kubusz .. DAWAJ KOSZTY (( ,,,sorry ,,, )) IP: *.chello.pl 05.01.06, 07:28
                                              Kubusz 8445 zł. w plecy w stosunku do zamierzeń to dość sporo ( jak na średnie
                                              dochdy przeciętnego Polaka ) Czy glazurnicy w ogóle nie równali ci ścian przed
                                              przylepieniem , glazury taką grubą warstwą kleju jak na Zdjecie 085 , czy
                                              podobnie było z klejem pod parkiet etc. skąd bierzesz kasę na takie
                                              marnotrawstwo fachmanów ( od teściowej i rodzinki , pożyczka z banku skarpeta z
                                              oszczędnościami inne legalne źródła ja np: pożyczka z banku ) Zapytanie o kasę
                                              czysto teoretyczne nie odpowiadaj jak masz kluczyk do ,, kulczyk ,,
                                              to wsio jasne
                                              Jakie się czujesz kiedy myślisz że musisz zarobić te 8445 zł własnymi rękami
                                              i głową jak to znosisz marnotrawstwo za dość prosty remont.
                                              Kiedy w końcu zasiedlisz mieszkanie ( plany remontowe ) i realia
                                              Twoje preferencje , którymi kierowałeś się w wyborze wykonawcy remontu.
                                              1. cena i sprawdzona ekipa
                                              2 , w wyniku rozpoznania i prywatnego przetargu
                                              3 . Po znajomości rodzinno-koleżeńskiej..
                                            • Gość: cromwell Re: ...kubusz .. DAWAJ KOSZTY (( ,,,sorry ,,, )) IP: 217.153.82.* 05.01.06, 13:55
                                              tylko nie mysl ze sie czepiam
                                              ot przyjacielska rada
                                              zwroc uwage na wykonczenie gladzi przy oscieznicach
                                              jak masz listwy do oscieznic to spoko
                                              a jak nie to fachmany powinni to poprawic
                                              i zadnego keljenia gipsu na drewno
                                              bo wszystko odpadnie

i jeszcze jedno
                                              sciany pod plytki nie sa wyrownane
                                              wiec wychodzi kupa kleju
                                              mysle ze tam gdzie bedzie wanna ew brodzik
                                              wyrownaja plytami i dobrze je zaizoluja

a tak ogolnie to klasa

pzdr.
                                              • Gość: ekipa to pryszcz jakieś ,,głupie,, 8000 zł więcej !!! IP: *.chello.pl 05.01.06, 14:41
                                                Tak klasa szczególnie to przekroczenie planowanych kosztów o tylko
                                                około 8000 zł ( drobiag ) naprawdę cym się przejmować dla [rzciętnych dochodów
                                                w Polsce to pryszcz jakieś ,,głupie,, 8000 zł . Pozdro . ekipa
                                                • Gość: cromwell Re: to pryszcz jakieś ,,głupie,, 8000 zł więcej IP: 217.153.82.* 05.01.06, 14:49
                                                  przypominam panu
                                                  ze wg panskiego cennika
                                                  polozenie najtanszej wykladziny i pomalowanie scian w tym olejna w lazience
                                                  bierze pan 4000 tysiaki bez rachunku

pzdr.
                                                  • Gość: ekipa Re: to pryszcz jakieś ,,głupie,, 8000 zł więcej IP: *.chello.pl 05.01.06, 15:08
                                                    Coś kręcisz cromwell
                                                    mogło się zdarzyć jakieś przeoczenie przy pisaniu zamiast
                                                    400 zł aklepano ( klawiatura ) np: 4000 zł , ale to nawet
                                                    ,,fachman,, o podstawowym wykształceniu ze szkoły powszechnej
                                                    jest w stanie zauważyć . Czyżby to była złoścliwość cromwell .
                                                    Bo jakoś trudno mi uwierzyć w takie podstawowe barki wykształcenia
                                                    gościa forum o nicku cromwell .
                                                    POzdro ekipa
    • Gość: Justyna Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.poczta / *.poczta-polska.pl 05.01.06, 15:22
      gratuluje ładne mieszkanko i życze miłego i wygodnego mieszkania :)
      • Gość: ekipa Re: mój remont - i co powiecie? IP: *.chello.pl 05.01.06, 19:09
        Justyno a co Ci się , tak podoka. Czy to że wykonawcy aalą 15 mm kleju pod
        kafelki zamiast max 5 mm i a inwestor nie może zmieścić się w planowanych
        kosztach A może to , że przy umywalce lepią płyty gipsowe , a za pewien czas
        gips namoknie i zacznie odpadać razen z kafelkami . Bedzie nowy remont i nowe
        zdjecia i tak od nowa . Fajnie bedzie Pozdro ekipa.wawa
        • rispetto Re: mój remont - i co powiecie? 05.01.06, 22:43
          TEgo przypadku już nie da się uleczyć.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka