Dodaj do ulubionych

W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 10:26
w jakich gazetach warszawskich i wokółwarszawskich szukać ekip
wykończeniowych , podzielcie sie radami z jakich gazet korzystaliście
szukając ekipy

bardzo dziękuje za info

i pozdrawiam

Tomek
Obserwuj wątek
    • jarecki_2 Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH 22.11.05, 10:34
      dobre i sprawdzone firmy nie ogłaszają się w gazetach. nie jest im to potrzebne
      i nie mają na to czasu. przekazuje sie ich z rąk do rąk.
      www.zubbau.pl
    • Gość: zapytanko Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 11:50
      może mi ktos powiedzieć w końcu z jakich gazet korzystaliście szukając ekipy ??
      • jarecki_2 Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH 22.11.05, 11:52
        sam widzisz. od znajomych. Chyba że chcesz się zorientować w jakiej gazecie się
        ogłosić?? hehehehe
        • Gość: zapytanko Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 12:02
          poszukuje ekipy która mi wykończy mieszkanie na ursynowie ,moi znajomi sami
          jeszcze nie mają mieszkań bo mam 25 lat , i nie moge znaleźć ekipy , szukałem w
          wyborczej i paśmie , ale wszyscy zajęci , chyba pojadę po ruskich bo robia
          dobrze i tanio ,

poszukam jeszcze w wyszukiwarce

pozdrawiam
        • Gość: zapytanko W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 12:03
          poszukuje ekipy która mi wykończy mieszkanie na ursynowie ,moi znajomi sami
          jeszcze nie mają mieszkań bo mam 25 lat , i nie moge znaleźć ekipy , szukałem w
          wyborczej i paśmie , ale wszyscy zajęci , chyba pojadę po ruskich bo robia
          dobrze i tanio ,

poszukam jeszcze w wyszukiwarce

pozdrawiam
          • jarecki_2 Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH 22.11.05, 12:09
            Ruscy to doskonały wybór!! Nie pacą podatków, nie dają gwarancji na wykonane
            prace, po skończonej robocie szukaj wiatru w polu. Polecam.
            Są tani, ale czy aby na pewno??
            www.zubbau.pl
            • Gość: portalu Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 12:19
              > www.zubbau.pl

Coś tak się na niegou uwziął?
              Sam się reklamujesz to pewnie nie jesteś z rąk do rąk przekazywany.
              • Gość: ekipa.wawa Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.chello.pl 22.11.05, 13:02
                Gość portalu: portalu napisał(a):

> > www.zubbau.pl
                >
                > Coś tak się na niegou uwziął?
                > Sam się reklamujesz to pewnie nie jesteś z rąk do rąk przekazywany.

Uwzioł się , a co to niby ma znaczyć z rąk do rąk przekazywany , nie
                jestem ,,potrawką do zjedzenia ,, a i gusty oczekiwania wymagania klienta , są
                tak różne że trafić na ,,bliżniaków ,, to ewenement
                Jak się można uwziąć przez internet raczej to trudne , zachęcam człowieka ,
                nich się chwali ile wlezie , może uda się z tego , coś pożytecznego dla
                czytelników forum wyjąć. Pozdrawiam ekipa.wawa
              • jarecki_2 Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH 22.11.05, 13:45
                nigdzie nie napisałem , zadzwoń do mnie ja zrobię ci remont! nigdzie również
                nie napisałem reklamuję się! dzwońcie do mnie wszyscy!! dopisuję strone (w
                budowie zresztą) jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej o tym co go
                interesuje. Mam sporo pracy, nigdzie się nie ogłaszam w sensie nie robię sobie
                reklamy. Ktoś mnie już pytał o remont i odpowiedziałem, uczciwie zresztą, że
                mogę coś zrobić dopiero w przyszłym roku. Człowiek pyta więc mu uczciwie
                odpowiadam jak sprawa wygląda z mojej strony. Chyba o to chodzi?? prawda?
                A propos : nigdy nie wykonywałem pracy dla człowieka z "ulicy". Zawsze z
                polecenia. Nie zdarzyło mi się przez ponad 7 lat prowadzenia działalności
                wykonywać zlecenia dla kogoś kto nie ma do mnie namiaru od moich wcześniejszych
                klientów. Nie uwziąłem się na człowieka tylko przedstawiam mu różne strony
                medalu i to chyba tyle.
                • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.chello.pl 22.11.05, 15:27
                  Autor: jarecki_2
                  nie gorączkuj się to jest forum , a nie sąd moralności budowlańców
                  Niestety a może dobrze , że swiat się zmienia , są różni ludzie także klienci
                  jak sie zaczyna ciekawiej ,,gadać,, to już zaraz się ,,nadymasz ,,
                  A niech Ci się wiedzie jak najlepiej i oby takze Twoim klientom z polecaenia
                  jak to nazywasz . Pisz dalej nie oszukujmy się , nie robisz tego dla nas , ani
                  tu (forum ) dla tych swoich szczególnie polecajacych . Bo i po co , skoro
                  jesteś aż taki ,,wyjatkowy,, dla nich , ale to dobrze , Przyjemna atmosfera
                  miła praca , za godziwą kasę to dobre , to miało podejrzewam tak być ( forum )
                  w zamierzenia autorów i właścicieli forum , a , że jest troszkę inaczej .
                  No chyba niestet wszyscy nie jesteśmy jeszcze zarówno potencjalni klienci jak i
                  fachmani budowlańcy ,, doskonali,,

• jarecki_2 Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH 22.11.05, 15:33
                    Wcale się nie nadymam tylko staram się komuś pomóc. Odpowiadam na pytania i
                    wypowiadam swoje zdanie bo to lubię, na czymś się znam i mam doświadczenie. Po
                    to jest to forum!
                    • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.chello.pl 22.11.05, 16:08
                      Dość panie Jarecki , jesteś uparty prawie jak ekipa , ale zmeczymy innych
                      ludzi , tym odpisywaniem na swe , posty kolej na innych ( formuowiczów ),
                      dajmy im szansę .
                      Przepraszam czytelników zagalapowano się .
            • Gość: ekipa.wawa Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.chello.pl 22.11.05, 13:18
              Muszę się zgodzić z Nareckim wiele osób już przerabiało tą lekcję ruskiej
              jakości i kultury pracy a poza ty kto naprawdę wierzy w sumienność nienagnność
              robotnika gościa na tydzień lub moze i miesiąc nieh w jego pracę inwestuje .
              Ale takich ,, polskich ruskich ,, też jest wielu ,, . Sam nawet czasami daję im
              zarobić jak mam np: przenieć 60 płyt gipsowych i 400 kg zaprawy na 4 pietro bez
              windy. Zasada jedna jęsli jedn dzień roboty i zapłata , nic wiecej .
              Do wywalenia śmieci po remoncie najlepiej następnego ruskiego ,
              możesz jeszcze go karmić i przechowywać , ze dwa tygodnie ( średni remont ) na
              wszelki wypadek tylko po co , chyba zeby bawić się w wątpliwej wartości
              nawracanie na abstnęcję akocholową . Powodzenia inwestorze
    • Gość: ekipa.awa Re: W JAKICH GAZETACH SZUKAĆ EKIP WYKOŃCZENIOWYCH IP: *.chello.pl 22.11.05, 12:21
      W jakich gazetach warszawskich i wokółwarszawskich szukać inwestorów prac
      budowlanych podzielcie sie radami z jakich gazet korzystaliście
      > szukając inwestora .
      ,,Jarecki,, nie odpowiadaj ,,wśród znajomych,, . Zanajomy znajomemy nie równy a
      w usługach budowklanych tak zwane polecanie i znajomości dość często
      ( pisano i o ty na forum ) kończą się źle . To już nie czasy PRL liczą się
      pieniądze a nie bony dolarowe i znajomości w sklepie mięsnym , czy monopolowym
      ( kartki ). Wszystkie zreguły dobre układy umarły razem z PRL i gadanie ja
      zapłacę dobrze i wymagam ,,prcuj jak dla siebie,, to nic już z tego nie
      działa .
      Kasa , jasa kasa , pieniadze , pieniadze pieniadze , a było ta sympatycznie pan
      glazurnik dla pani , ze sklepu mięsnego , pani ze sklepu mięsnego załatwiała
      fajki u pana z hurtowni papierosów i fachowieć miał co jeść i palić a nadto
      inwestor wspomafał pracę bonami dolarowymi i był nawet płyn wzmacniajacy siły
      fachowca do pracy . Jaka szkoa ...Komuno... nie wracaj , ale może by tak tylko
      te dobre z PRL zostawić . Marecki czy to Twój sposób na klienta . Bez urazy
      ale przylepienie płytek do ściany itp. prace każdy prawie może się tego nauczyć
      kwestia , problem w tym ze niwiele chcą w Polsce za to płacić .
      I to jest problem wielu ,,Mareckich,, ( prznośnia bez urazy ) i inwestorów
      którzy naiwnie zachęcani przez mareckich wierzą w jakieś nadzwyczajne zdarzenia
      ( dobra wydajna cięzka praca za niskie wynagrodzenie )
      Jakoś się nie bilansuje .
      Powodzenia ekipa.awa

• miecio24 panie zapytanko:) 24.11.05, 15:26
      a ja moge polecic Ci ekipe,ktora wykanczala u mnie mieszkanie na Bemowie.Jak
      Jestes zainteresowany,to szczegoly na priva Ci wysle.
      • Gość: ekipa.wawa@wp.pl Re: panie zapytanko:) IP: *.chello.pl 24.11.05, 15:46
        Jakie dajesz gearancję ( odpowiedzia;ność )
        że w ekipie nie zmieniła się skład osobowy
        i w zwizku z tym mogą i chcą pracować tak samo dobrze jak wcześniej.
        Pirniądze ,pieniądze ,pieniądze , zlecającego , bąź osoby znającej się na
        rzeczy z polecenia zlecjącego pracę i pracującego na rzecz inwestora .
        Lepszej metody , nie zanm , inne sposoby nie spradziły sie nawet z powśród
        dobrze mi znnych fachowców dla jednego inwestora są super ok. a dla innego nie
        za bardzo i żąda zmiany fachmana ( różni są ludzi i ich oczekiwania ,
        wymagania ).
        • ziutek7 Re: zapytanko: 25.11.05, 21:52
          jak to możliwe że przechwalający się ilością zleceń i klientów Jarecki ma czas
          pisania na tym forum niemal całą dobę na okrągło. Kiedy wykonuje wobec tego te
          zlecenia? Czy przypadkiem nie jest tylko mocny w gębie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka