Dodaj do ulubionych

budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.mazow)

10.02.06, 12:31
Dzień dobry,
obecnie jestem na etapie szukania działki budowlanej (winna być w okolicach
Brwinowa-Pruszkowa ale z tym sobie poradzę, taką mam nadzieję).Poszukuję
ekipy, która wybudowałaby dom jednorodzinny, niepodpiwniczony, z użytkowym
poddaszem.Dom około 140 m2.
Obserwuj wątek
    • Gość: wawa Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m IP: *.chello.pl 10.02.06, 12:36
      1250 zł m2 pod klucz. Z materiałów tradycyjnych
    • rispetto Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m 10.02.06, 12:46
      Wejdź sobie na forum Muratora i tam poszukaj lub odfiltruj posty tego pajaca
      ekipa.wawa i związane z tym pyskówki, to może i tutaj coś znajdziesz.
      • Gość: wawa Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m IP: *.chello.pl 10.02.06, 13:00
        Faciowi Paweł o nicku rispetto coś sie przyśniło nie potrafił odpowiedzieć na
        pytanie za ile zbudował swój dom. Skrytykowny na forum wpadł w depresję straszą
        go zwidy jak tu :: voila.pl/t1ifr/?1 Amnezji : Pawła rzekomo winien ten
        duch
      • Gość: wawa Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m IP: *.chello.pl 10.02.06, 14:10
        Tak na forum muratora akurat jest wszystko wystarczy zjarzeć na
        to jak ja tam piszą ścieme za grube pieniądze pod potrzeby różnych
        producentów materiałów i rzekomych dobrych wykonawców budowy domeczku
        około 140 m2 pod klucz za tylko 485 tysiecy złotych ( dom z wystawy muratora)
        : voila.pl/6f010/?1
    • Gość: kid Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m IP: *.131.rev.vline.pl 10.02.06, 13:00
      Weź wawę,oni budują prwie dobrze,prawie szybko i prawie tanio ale to będzie
      chyba igloo,bo materiału mają poddostatkiem.A poważnie to chyba niezdaje
      sobie sprawy co wchodzi w skład budowy "pod klucz" bo niepodał by takiej ceny.
      • Gość: wawa Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m IP: *.chello.pl 10.02.06, 13:12
        Aleś dowciapny kid. U nas . Widać jak na dłoni ile za dom.
        A wybór drogo czy racjonalnie należy do klienta inwestora
        A wy nieudacznicy oponęci co ,taczki ,kielnia i łopata tylko
        : voila.pl/gs0gq/?1
        • agnieszka_kry Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m 10.02.06, 13:20
          Zamiast konkretów, znowu kłotnie na forum i bezsensowne przytyki. Jeżeli tak
          tego wam brak, to może załóżcie sobie inne forum i tam się przenieście. Ja
          poszukuję ekipy, która mi pomoże, a na was panowie liczyć raczej nie
          można.Mimo, że was nie znam.
          • Gość: wawa Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m IP: *.chello.pl 10.02.06, 13:23
            jest oferta 1250 zł m2 pod klucz , co Ty na to Agnieszko , taniej nie
            mogę bez obejrzenia projektu budynku Pozdro . wawa
          • rispetto Re: budowa nowego domu - okolice Pruszkowa (woj.m 10.02.06, 13:52
            Agnieszko odpowiedziałem Ci w trzecim poście.
            Życzę udanej i szybkiej budowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka