Dodaj do ulubionych

Ostrzegam przed sklepem Vives na Jagielonskiej!!!

03.08.06, 09:58
Towar kiepskiej jakości, obsługa jeszcze gorsza, a po próbie reklamacji mozna
usłyszeć soczystą i pełną epitetów wiązankę od właściela sklepu. Nie warto
nawet ze wzgledu na niskei ceny oferowanych produktów.
Obserwuj wątek
      • Gość: Magda Podpisuję się całkowicie- tragedia!!!!! IP: *.amend.com.pl 04.08.06, 09:41
        Vives ma dwa sklepy w Warszawie, jeden na Bartyckiej i jeden na Jagiellońskiej.
        Rzeczywiście jakość obsługi jest co najmniej fatalna. Nie miałam do czynienia z
        właścicielem, ale z jego córką (tak zrozumiałam). Zarozumiała, chamska
        dziewczyna. Prostactwo to chyba jej mocny punkt. Spędziałam tam trzy godziny na
        wybieraniu glazury i terakoty, przy czym Pan co 3 min pytał, czy już coś
        wybraliśmy,w końcu wytłumaczyłam , że nie kupuję gazety i potzrebuję czasu.
        Po tym wszystkim okazało się, że nie potrafią podliczyc zamówienia, rabaty niby
        były, ale ich nie było. Bo niby przysługują, ale nie w tym wypadku. Byłam tak
        zła, że chciałam zrezygnować, ale szkoda już mi było poświęconego czasu na
        wybieranie i akurat te wzory chciałam do łazienek.
        mam do kupienia jeszcze trochę na tarasy i inne pomieszczenia,ale napewno już
        nie zrobię tego w Vieves
      • Gość: magda n. Re: Ostrzegam przed sklepem Vives na Jagielonskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 12:32
        we wrześniu kupiłam łazienke w hurtowni vives na jagielońskiej bo był tańszy o
        22,5 złoty na 1 metrze kwadrat.,a listewki tańsze po 6 zł na sztuce niż od
        drugiej firmy w której mieli te samą łazenkę.łazienka wyszła
        ładnie.zaoszczędziłam ponad 750 złotych.tylko w złym momencie odbierałam z
        magazynu łazienke bo czekałam ponad godzine bo przedemna było sześć osób a była
        sobota i mi sie spieszyło na działke a mowili zeby lepiej w sobote nie
        przyjezdzac
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka