Dodaj do ulubionych

POMOCY - wykonawca spartolił...

17.02.07, 23:31
W trakcie budowy mieszkania zażyczyłem sobie wykonanie do kuchni dodatkowej
ścianki z 7 cm (przerwą na ewentualne drzwi przesuwne oddzielające korytarz
od kuchni... dzisiaj przyjechała ekipa od drzwi no i odsuwając zagruzowaną
przerwę zauważyłem zonka... a moanowicie pseudo ROBOLE wypusili na środku tej
przerwy rurkę odpływową od zlewozmywaka co z 7cm zwęża mi przerwę do 3 cm a
tam drzwi juz swobodnie nie bedą się przesuwały.
Co mam zrobić macie pomysł?? moge
a) urwać jaja wykonawcy bloku i domagać się poprawek
b) na własny koszt odkuć (wykończoną już łazienkę i poprawić spartoloną robotę
c) zamurować szczeline i zapomnieć o drzwiach do kuchni (i tak jest połączona
z saonem???

co byście zrobili
Obserwuj wątek
    • Gość: miastus Re: POMOCY - wykonawca spartolił... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 09:18
      czy wykonawca Twoje zyczenie czytal z jakiegos uwzgledniajacego je planu, rysunku, czy ruchu Twoich ust? jesli z planu ktorego ewidentnie sie nie trzymal to masz prawo zadac poprawek, co niestety spowoduje ze w ladniutkiej lazience bedzie sajgon i byc moze po poprawkach nie bedzie to juz ta sama lazienka (nie wiem z jakich przyczyn ta rurka tam sie znalazla a gdzies przeciez znalezc sie musi)
    • Gość: mchmiel21 Re: POMOCY - wykonawca spartolił... IP: *.skynet.net.pl 18.02.07, 23:21
      ludzie... czytajcie co pisałem ... ekipa nie mierzyła jednych drzwi .. tylko 5
      skrzydeł a te powiedziałem że będę robil jak się uda to poprawić. To po
      pierwsze po drugie ... odpowiedz do pierwszego posta ... no szlag mnie trafia
      jak ktoś mi zwraca uwagę jak traktuję ekipę... płace na czas przyjeżdzam jestem
      na ich zawołanie bo kleju zabrakło bo skończyło się to i tamto ... jak by za
      jednym razem nie można było tego oszacować ... jak ktoś mi zleca robote to nie
      lata za mną i nie załatwia non stop wszystkiego tylko to moje zmartwienie ...
      wiec nie czuję tu winny

A urwę bo moim zdaniem trzeba być całkowitym przygłupem żeby widząc plan z
      rysunkiem 2 ścianek z przerwą 7 cm z zaznaczonym napisem "drzwi przesuwne" żeby
      instalować tam rurkę na środku szerokości drzwi wystającą 4 cm ze ściany przy
      podłodze a 1 cm przy ujściu kolanka zlewozmywaka. No bardzo przepraszam ... ale
      wystarczy troszkę ruszyć głową ... troszkę
      • Gość: miastus Re: POMOCY - wykonawca spartolił... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.07, 23:35
        Gość portalu: mchmiel21 napisał(a):

> ludzie... czytajcie co pisałem ... ekipa nie mierzyła jednych drzwi .. tylko > 5 skrzydeł

wskaz tylko gdzie o tym pisales i juz czytam

> A urwę bo moim zdaniem trzeba być całkowitym przygłupem żeby widząc plan z
        > rysunkiem 2 ścianek z przerwą 7 cm z zaznaczonym napisem "drzwi przesuwne"

napisalem przeciez ze w takim przypadku masz do tego prawo wiec nie wyladowuj sie na mnie
        • Gość: mchmiel21 Re: POMOCY - wykonawca spartolił... IP: *.wat.edu.pl 19.02.07, 09:57
          Źle mnie zrozumiałeś pisałem nie do Ciebie tylko do tego pseudo grupowicza
          przed przed toba... za Twoją odpowiedz akurat jestem wdzięczny. Dzisiaj
          zadzwoniłem do wykonawcy właśnie rozpętałem burzę i mam nadzieje że coś wymyślą
          bo jak nie to bedę się z nimi poważnie kłócił ... otwór na drzwi wraz otworem
          rewizyjnym itd był na plan naniesiony mam to u siebie z podpisami ich i
          projektanta i nie ma co gdybac to oni się walneli ... poza tym kto u diabła w
          mieskzaniu 64 m zamawia zmniejszenie o 7 cm powierzchni mieszkalnej za które to
          jeszcze płaci... stąd nie wiem co za człowiek se tą rurę w takiej postaci jak
          ona jest zamontowana wymyslił... dodam że to rura odpływowa do zlewozmywaka w
          ubikacji o srednicy dużo mniejszej niż szerokość ściany.
          pzdr

mchmiel

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka