Dodaj do ulubionych

pościerane panele prsze o pomoc

IP: *.acn.pl 29.04.03, 21:23
Moje panele po roku użytkowania zaczęły sie wycierać (przy biurku gdzie
używam folela na kółkach).Rękojmia już minęła, reklamacji nie uwzglądniono
uznając to za "uszkodzenie mechaniczne" Bardzo prosze o jakies wskazówki co
dalej,i czy słusznie zostałam tak potraktowana, bo nie wydaje mi się,żeby
używanie fotela było czymś niedozwolonym i panele powinny to wytrzymać ( 1
rok i 4 miesiące), a nigdy nie załatwiałam żadnej reklamacji i nie wiem co
robić.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Damian Re: pościerane panele prsze o pomoc IP: 217.96.94.* 30.04.03, 07:56
      Nie powiem ci jakie są warunki gwarancji bo różni producenci różnie do tego
      podchodzą, ale z tego co piszesz jest to faktycznie uszkodzenie i nikt ci nie
      uzna takiej gwarancji.
      W większości sklepów z meblami można kupić takie plastikowe przezroczyste maty
      specjalnie pod fotele z kółkami. Panele są delikatne a u moich znajomych taki
      fotel załatwił super twardy lakier na klepce.
      Jeśli masz dużo chęci to walcz z tą gwarancją , producent powinien umieścić
      informacje że panele szybko się zużywają w takiej sytuacji. W ameryce ludzie
      wygrywają procesy za brak takich napisów (np. na suszarce do włosów że nie
      nadaje się do gotowania wody itd...)może czas i unas coś zarobić:-)

Pozdrawiam
      Damian
    • Gość: Artek Re: pościerane panele prsze o pomoc IP: *.oltex.net / 192.168.0.* 30.04.03, 14:44
      Gość portalu: Bee napisał(a):

> Moje panele po roku użytkowania zaczęły sie wycierać (przy biurku gdzie
      > używam folela na kółkach).Rękojmia już minęła, reklamacji nie uwzglądniono
      > uznając to za "uszkodzenie mechaniczne" Bardzo prosze o jakies wskazówki co
      > dalej,i czy słusznie zostałam tak potraktowana, bo nie wydaje mi się,żeby
      > używanie fotela było czymś niedozwolonym i panele powinny to wytrzymać ( 1
      > rok i 4 miesiące), a nigdy nie załatwiałam żadnej reklamacji i nie wiem co
      > robić.Pozdrawiam

witam,

to samo sie dzieje u mojego kolegi panele nie maja jeszcze roku a juz wytarly
      sie od fotela komputerowego. On mail classena. Ja mam w domu jakies niemieckie
      nawet nie pamietam nazwy a szkoda bo nie byly drogie a umnie takich cyrkow nie
      ma pod fotelem sa jak nowe a maja juz ponad 3 lata. Zdziwilem sie bardzo jak u
      niego to zobaczylem. Podobno sa specjalne gumowe kolka to foleli na panele.

a jakiej firmy masz swoje panele ??? powiedz

Artek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka