Dodaj do ulubionych

ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakoty?

29.08.07, 10:56
jw.
Obserwuj wątek
    • Gość: inwestor Re: ile bior? w Warszawie za po?o?enie m2 terakot IP: 217.153.130.* 29.08.07, 15:49
      mój fachowiec 55/m2
    • Gość: glazurnik Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: *.jmdi.pl 29.08.07, 20:31
      Ja biorę 45złm2
      • Gość: ania Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: *.chello.pl 29.08.07, 21:09
        A ile bym zapłaciła za przedpokój 20m2, płytki 40x40
        układane "normalnie" nie w "caro" + cokoliki z płytek???

i za pomieszczenie gosp. 15 m2 terakoty 35x35 + 30 m2 ściany 20x20

odpowie mi ktoś??

a i pomieszczenia sa nowe i równe
        • Gość: ADAM Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 21:38
          podaj swojego priva na portalu gazety ,oczywiscie jezeli jestes
          zainteresowana,bo z tego co piszesz domyslam sie, ze chcesz sie pewnie dowidziec
          czy nie za duzo zaplacilas za wymienione prace ,co nie??????????????
      • Gość: ania Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: *.chello.pl 30.08.07, 12:37
        dalej nie wiem ile???
        cena jaka mi powiedział jeden z budowlancow zwaliła mnie z nóg.
        • janusz9923 Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot 30.08.07, 19:10
          Pani Aniu -jezeli jest pani zainteresowana to prosze napisac do mnie na maila,to
          powiem co i jak cenowo wyglada u mnie-pozdr.
        • chuq Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot 31.08.07, 13:50
          fachowcy teraz nie narzekają na brak roboty bo zostało ich wyjątkowo mało w
          kraju, dlatego zaczęli się cenić.

ja właśnie skończyłem remont mieszkania :) ..fachowców dość przypadkowo
          odnalazłem tutaj:

www.favore.pl/search/?cid=101515&pg=0
          może akurat pani sobie kogoś znajdzie za satysfakcjonującą cene :)
          • matikaly Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot 01.09.07, 10:59
            chuq napisał:

> fachowcy teraz nie narzekają na brak roboty bo zostało ich wyjątkowo mało w
            > kraju, dlatego zaczęli się cenić.
            >
            > ja właśnie skończyłem remont mieszkania :) ..fachowców dość przypadkowo
            > odnalazłem tutaj:
            >
            > www.favore.pl/search/?cid=101515&pg=0
            > może akurat pani sobie kogoś znajdzie za satysfakcjonującą cene :)

No wiesz zagranica przyciąga fachowców bowiem stawki niebotycznie większe niż w
            naszym kraju.:)
            • Gość: Marek Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: 62.111.139.* 01.09.07, 11:09
              Najlepiej jednak zawsze coś robić na własną rękę :) Chyba, ze znajdzie się coś
              super tanio z naprawdę solidnym wykonaniem chociaż wiem, że oto dzisiaj trudno
              :< no ale trzeba szukać inaczej nie osiąga się super oczekiwanych efektów:)))
    • Gość: conrad Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 17:28
      No to tradycyjnie - proszę to zrobić samodzielnie:)

Btw - ile chciał ten DROGI FACHOWIEC???
      • hyjacynt Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot 01.09.07, 14:52
        Gość portalu: conrad napisał(a):

> No to tradycyjnie - proszę to zrobić samodzielnie:)
        >
        > Btw - ile chciał ten DROGI FACHOWIEC???

Z pewnością tak:) Trzeba tylko znać się chociaż trochę na tym co się robi, żeby
        potem efekt końcowy nie był gorszy niż pierwotnie...Wtedy zamierzenia co do
        dalszych remontów oczywiście spalą na panewce:D Fachowiec ot co- jeśli nie wiemy
        nic na temat kładzenia terakoty.
        • Gość: Pampara83 Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: 195.175.37.* 01.09.07, 15:58
          Znajoma korzystala miesiac temu z portalu 'favore' : inny typ usługi co prawda,
          zdaje sie bylo to cos zwiazanego z projektowaniem mieszkania. Do tej pory milo
          wychwala i kazdemu poleca skutecznosc uslug tam zawartych.
          • Gość: Bluniaa Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: *.mediaserv.net 01.09.07, 21:08
            a ja tego portalu nie znam szczerze mówiąc. Zerknę sobie & zobaczę skoro o nim
            jest tak głośno w tej dyskusji znaczy, że coś w tym musi być jednak ciekawego.

ps. a przeważnie nie mam zwyczaju, żeby zerkać na to co ktoś proponuje :)
          • hyjacynt Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot 02.09.07, 23:31
            Gość portalu: Pampara83 napisał(a):

> Znajoma korzystala miesiac temu z portalu 'favore' : inny typ usługi co prawda,
            > zdaje sie bylo to cos zwiazanego z projektowaniem mieszkania. Do tej pory milo
            > wychwala i kazdemu poleca skutecznosc uslug tam zawartych.

Kolejna osoba, która pokłada nadzieje płynące z korzystania z tego portalu.
            Czasem spotykam się z tym, iż za dużo się o tym mówi wszędzie w dyskusji. No ale
            jeśli jest coś dobre i przyjazne korzystającemu to czemuż o tym nie wspominać w
            rozmowie?:-) Logiczne postępowanie każdego zdrowo myślącego osobnika na tej
            planecie - hehe- acz to tylko taka mała dygresja z mojej strony poniekąd
            sprowadzenia do meritum toczącej się tutaj w tym poście dyskusji;]
            • Gość: Ten Tym to ma Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: 58.216.233.* 03.09.07, 01:22
              No ludzie nie rozumieją, iż pocztą pantoflową tak czy siak reklamuje się coś z
              czego się jest zadowolonym bądź dumnym:-) ! to tak jakby np wystawić pod mur i
              rozstrzelać użytkowników, którzy w podpisie dają swoje nicki bądź aukcje na
              allegro;)
              • hyjacynt Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot 03.09.07, 01:24
                Gość portalu: Ten Tym to ma napisał(a):

> No ludzie nie rozumieją, iż pocztą pantoflową tak czy siak reklamuje się coś z
                > czego się jest zadowolonym bądź dumnym:-) ! to tak jakby np wystawić pod mur i
                > rozstrzelać użytkowników, którzy w podpisie dają swoje nicki bądź aukcje na
                > allegro;)

Dokładnie;]
          • Gość: Goglegtx Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: 202.95.140.* 03.09.07, 01:35
            I nazwali spamerami uczciwych ludzi...;) Dobrze prawicie w postach powyżej imo
            grzechem nie jest polecać coś co działa bardzo dobrze- nie znam tego portalu ale
            skoro polecacie go gorąco to czemu nie? Sprawdzę sobie co to- a co mi szkodzi?
            nic:) no ba hahaa - bynajmniej nie będę krzyczeć gromko o spam nie wiedząc co to
            nawet;))) pozdroo
            • hyjacynt Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot 03.09.07, 14:43
              No dopóki reklama nie szkodzi nikomu nie nazywa się spamem- bynajmniej nie
              reklamuję się czegoś nie wiedząc o tym niczego prawda?:) No ale zbaczamy na inny
              temat i zrobi się off topic- a to już jest 'ta zła forma' postowania w temacie,
              który się różni ciut od tego o czym piszemy.
    • Gość: Słonko Re: ile biorą w Warszawie za położenie m2 terakot IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.07, 14:10
      Ode mnie fachowiec za polozenie 40m2 glazura+terakota
      (kuchnia+przedpokój+łazienka) zażyczył sobie 50zł/m2
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka