Dodaj do ulubionych

ból w szyi, teraz łopatka, ręka

03.04.10, 12:10
Zaczęło się od bólu w szyi, w kręgosłupie w tym odcinku. Myślałam, że źle spałam, ale skoro ból się w ciągu dnia jeszcze bardziej nasilał, ta teoria odpadła. Następnego dnia nie mogłam się podnieść z łóżka. Zrobiłam śniadanie,a tu ups, kubka nie mogę podnieść z herbatą. Smarowałam cały dzień maścią ketonal i wieczorem znowu tylko pobolewało w szyi. Uspokoiłam się, myślałam, że wszystko wróciło do normy. Cały czas lekko szyja pobolewała i głowa. Dziś wstaję, głowy nie mogę ruszyć, zwłaszcza w prawo. Szyja boli, ale mam wrażenie, że ból przeszedł w łopatkę i ręka boli tak (prawa), że nic nie mogę zrobić. Co to? Do jakiego specjalisty się udać? Ortopedy? Neurologa? Czy najpierw rtg?

Obserwuj wątek
      • gosiaczek-59 Re: ból w szyi, teraz łopatka, ręka 03.04.10, 13:30
        Iwonagos,oby problem okazał się banalny. Jeśli jednak objawy o takim
        charakterze będą się utrzymywały lub pojawią dodatkowe w postaci
        np.drętwienia ręki stan taki wymaga diagnostyki neurologicznej.

www.przychodnia.pl/reumatyzm/index.php3?
        s=3&d=4&t=10&p1=0&id=208&forum=1120&akcja=view

Może ten link coś podpowie. Pozdrawiam
        • szymucia Re: ból w szyi, teraz łopatka, ręka 03.04.10, 17:12
          iwona ja gdzieś na tym forum czytałam że to może być rwa barkowa.Ktoś tu pisał o
          podobnych objawach.
          Mnie skolei boli też" w szyi" do tego jeszcze mam ból pod łopatką który wygląda
          tak jakby ktoś okrągłą piłką chciał mi przebić plecy. Pisze po różnych forach
          ale nic konkretnego się nie dowiaduje. Chodze na masaże ale efekty są marne. Do
          tego dołączyły się dziwne kłopoty oddechowe jakby mi zaciskały się mięśnie
          oddechowe i spłycały oddech. Pisze to bo może i przy okazji ktoś coś dla mnie
          napisze
          • labadine Re: ból w szyi, teraz łopatka, ręka 03.04.10, 19:01
            Iwonagos-to klasyczna neuralgia szyjno-lopatkowa,tu moze dojsc jeszcze bol
            reki,lekarstwa przeciwzapalne,przeciwbolowe i czekac(nawet do 3 tygodni) az
            przejdzie.
            Szymucia-u Ciebie to neuralgia miedzyzebrowa,przecwzapalne i tez czekac az
            przejdzie-7-10 dni.
          • jagoda85 Re: ból w szyi, teraz łopatka, ręka 04.04.10, 12:37

A robiłaś sobie rtg kręgosłupa szyjnego i piersiowego? To mogą być
            problemy właśnie z tymi odcinkami kręgosłupa. Miałam podobnie i
            okazało się, że mam niestabilność kręgosłupa szyjnego i piersiowego.
            Po ustawieniu obu odcinków kręgosłupa ból minął. Z tym, że
            ustawienie musi przeprowadzić lekarz specjalista, nie jakiś tam
            kręglarz. Ja miałam ten zabieg robiony w Swoszowicach.
    • 1arczi Re: ból w szyi, teraz łopatka, ręka 25.02.16, 21:14
      Może ktoś się orientuje co to może być ból rwanie łopatki barku i łokcia podczas spoczynku podczas wykonywania ruchów ćwiczen pracy wogule nic nie czuć a przy spoczynku rwie strasznie ,ktoś się orientuje co to może być . Żadne masci leki przeciw bólowe nie pomagaja ani rozkurczowe. Już 3 tygodnie mnie to wykańcza
      • snajper55 Re: ból w szyi, teraz łopatka, ręka 25.02.16, 21:30
        1arczi napisał(a):

> Może ktoś się orientuje co to może być ból rwanie łopatki barku i łokcia podcza
        > s spoczynku podczas wykonywania ruchów ćwiczen pracy wogule nic nie czuć a przy
        > spoczynku rwie strasznie ,ktoś się orientuje co to może być . Żadne masci leki
        > przeciw bólowe nie pomagaja ani rozkurczowe. Już 3 tygodnie mnie to wykańcza

A co powiedział lekarz?

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka