Dodaj do ulubionych

ból obu kończyn u mojej babci...

23.05.10, 20:39
Od jakiegoś miesiąca moją babcię bolą ręce i nogi...Ciężko jej wstawać,
chodzić i dodatkowo wystąpiła opuchlizna.
Lekarz pierwszego kontaktu po konsultacji stwierdził, że jest to reumatyzm i
zlecił serię 10 zastrzyków Olfen 75...nic nie pomogło.

Smaruję różnymi maściami i też nie widać poprawy...
Co robić??? Nie chcę, żeby babcia cały czas truła się środkami przeciwbólowymi...
Za cenne porady serdecznie dziękuję.
Obserwuj wątek
      • agiatami za gesta krew 04.07.10, 20:05
        acard lub reklamowa gozdzikowa etopiryna rozrzedza krew. ja doraznie biore 1/2 tabletki coumadin 5,ktorego w polsce odpowiednikiem jest Acenocoumarolum.
        • mel.la Re: za gesta krew 05.07.10, 00:25
          A co to ma wspolnego z reumatyzmem? Lekarz juz postawil diagnoze, wiec
          nie rozumiem czemu probujecie stawiac inne? Pytanie jest proste - co
          innego zamiast tabletek na reumatyzm? Czy tak trudno zrozumiec?
          • agiatami Re: za gesta krew 05.07.10, 08:05
            "Lekarz pierwszego kontaktu po konsultacji stwierdził, że jest to reumatyzm" ???? sory ale to diagnoza z 1 kontaktu . mojej babci powiedzial,ze jest stara to ja musza rece bolec. niestety lekarze czesto lecza tak aby miec pacjentow i zadowolic firmy farmaceutyczne. wszyscy to wiedza i to trudno zrozumiec.
            • sidonia_1 Re: za gesta krew 05.07.10, 09:33
              agiatami, za to Ty widze swietnie leczysz - szybka diagnoza przez
              internet z dobraniem lekow, no gratuluje!!! Co niektorzy to chyba
              naprawde maja nierowno pod sufitem... :(
              • agiatami Re: za gesta krew 05.07.10, 23:00
                niektorzy sa psychiatrami .... albo budowlancami bo kulturalni nie bardzo sa.
                kto pyta nie bladzi.
                napisalam o sobie i swojej babci.
                wyrazilam opinie o ograniczonym zaufaniu do lekarzy.
                Acard zawiera kwas acetylosalicylowy, który hamuje agregację płytek krwi.
                Etopiryna 1 tabletka zawiera substancje czynne: kwas acetylosalicylowy 300mg, etenzamid 100mg i kofeinę 50mg oraz substancje pomocnicze.
                moja wina ,ze nie reklamuje aspiryny i ze mi na szczescie prosty, tani lek pomogl.
                logiczne jest ,ze trzeba sie zapytac lekarza ,czy nie widzi przeciwwskazan ,zwlaszcza gdy z wiekiem bierze sie juz troche lekow.
                pytanie tylko, czy w kazdym rozmowcy trzeba dopatrywac sie dziecka, ktoremu trzeba wszystko wyjasniac?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka