Dodaj do ulubionych

dziwny ból pomóżcie

07.10.10, 22:47
mam 22l kiedy zaszłam w ciąże rzuciłam paleni (mówie o tym bo nie wiem czy to ma znaczenie) w ok 5mie zaczełam miec duszności w klatce piersiowej tak ze 2-3x kiedy urodziłam zaczeło zdarzac się to coraz częściej obecnie syn ma 2 lata przewanie ból jest jak się zdenerwuje ale czasam i jak jestem spokojna. Ból mogę opisac jako kłócie i nadepnięcie jakby na klatkę piersiową i w okolicach szyi promieniujący nawet do mostka wyniki z krwi tarczyca cholesterol w normie czy ktoś ma podobnie bądź spotkał się z czymś takim
Obserwuj wątek
    • jul_nik Re: dziwny ból pomóżcie 07.10.10, 23:05
      zrob sobie usg serca oraz rtg pluc Ja mam czesto tak, ale przez nerwy I w sumie to po co ciazy :| Jesli sie bardzo martwisz to przejdz sie do kardiologa, moze to poczatki choroby wiencowej, aczkolwiek za mloda na to jestes jeszcze A mialas ekg? ono wykrywa rowniez niektore nieprawidlowosci w pracy serca oraz okolicznych tetnic
    • jul_nik Re: dziwny ból pomóżcie 07.10.10, 23:31
      a może nic złego się nie dzieje tylko tak Ci sie po ciąży poprzestawialo Ja tak mam Odkad urodzilam dziecko to czuje sie jak stara babcia Tu mnie kluje, tam mnie boli, jeszcze w innym miejscy strzyka CIagle cos DO tego czasu czulam sie super Po ciazy totalna porazka... A mam 26lat, wiec nie powinno tak byc Rowniez sie przebadalam na wszystkie sposoby, wszystko co jest mozlwie i co? i nic jak do tej pory nie znalezli ;) ale ekg powtórz bo o ile dobrze zrozumialam to mialas je w ciazy, tak? wiec wybierz sie do rodzinnego, powinni w przychodni miec apart do ekg i zrobic na miejscu Acha i mierz sobie cisnienie dwa razy dziennie Regularnie przez tydzien o tych samych godzinach Moze masz z tym problemy i stad te klucia Tez czasem tak mam procz nerwow
      • martita1987r Re: dziwny ból pomóżcie 08.10.10, 11:28
        dzięki do lekarza się wybiorę tylko ciągle nie ma kiedy mojamama mówi że może tak stres odreagowuje bo właśnie też w 5 mies zaczełam miec troszkę problemów z dzidziusiem mam nadzieję że to nic poważnego najbardziej się właśnie boje żeby to nie było sserce bo ostatnio ktoś mi tak zasugerował
        • zyrafa46 Re: dziwny ból pomóżcie 08.10.10, 20:55
          Dziewczyny, zbadajcie sobie, czy macie prawidłowy stan wszystkich elektrolitów. Czy nie brakuje Wam wapnia lub cynku.
          Dziecko wyciąga zwłaszcza wapń. Ale i żelazo i inne. Karmicie pewnie...
          Jest coś takiego jak badanie z włosa. Mojej córce (i nie tylko jej) zlecił to badanie znajomy lekarz i wyszło szydło z worka.
          Takie badanie robią w Łodzi ale lekarz zlecający może być wszędzie.
          Ciąża nie jest patologią. A więc po ciąży nie powinno się czuć źle.
          No, mi tam wyszły żylaki. Trudno :-).
          Badanie, o którym piszę jest bardzo proste, tyle, że trochę kosztuje. Jednak warto. Mamy jedno życie i jedno zdrowie.
          I lepiej żyć pełnią życia. Wasze dzieci chcą mieć zdrowe mamy :-).
          Pozdrawiam,
          Żyra
          • marbor1 Re: dziwny ból pomóżcie 08.10.10, 21:50
            To mogą być również nerwobóle. One są bardzo bolesne i potrafią zapierać dech w piersiach.
            Przy małym dziecku często są sytuacje stresowe i one mogą powodować u Ciebie te dolegliwości.
            Ja w swojej młodości często miewałam takie sytuacje, ale też byłam diabelnym nerwusem.
            Wizyta u lekarza rozwiała wszystkie moje wątpliwości.
            Zyrafa bardzo dobrze radzi. Idź do lekarza, niech da Ci skierowanie na odpowiednie badania.
            Nie denerwuj się, bo dzidziuś chce widzieć mamę uśmiechniętą i radosną.
    • zyrafa46 Re: dziwny ból pomóżcie 08.10.10, 22:24
      Żyrafa też (aktualnie, aktualnie. TO SIĘ MUSI ZMIENIĆ!!!) cierpi.
      Patrz wyżej I radź człowiecze. Radź, kochany.

Do siebie: ruch się znowu zaczął. Znaczy film się skończył.
      Do nich: bo my, żyrafy nie oglądamy TV.
      Znowu do siebie: Ale czasem, gdy nic innego nie da się robić to może wyciągnąć grata z szafy?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka