Dodaj do ulubionych

Uciazliwe poty twarzy niska temperatura niepokuj

13.10.10, 18:22
Witam wszystkich jestem nowy na forum przepraszam za brak polskiej czcionki pisze z ipada.
Zaczne od tego mam 31 lat duzo przeszedlem jestem po 13 operacjach kregoslupa skolioza, wycieciu migdalkow, korekcji przegrody nosa zabiegu przepukliny. Lecze sie u psychiatry. Problem moj polega na nadmiernym poceniu sie na twarzy i szyi, w chlodnych pomieszczeniach nie dokucza mi to tak bardzo jak leze wystepuje to w mniejszym stopniu ale przy lekkim wysilku zalewa mnie pot. Poci mi sie tylko twarz i szyja potliwosc wzrasta wraz ze zdenerwowanie mam wtety tetno od 100 do 120 tyle wykrylem lekarz rodzinny nie widzi w tym nic dziwnet takze nie widzi powodow ze moja tem.ciala wynosi zawsze do 36 c najczesciej 35,6 biore leki na nadcisnienie prestarium 10mg ktore przepisal mi kardiolog, gdyz moje cisnienie mialo wartosc przez dlugi okres 130/100 120/105 to drugie wysokie pani doktor stwierdzila ze to rodzinne gdyz mam ma nadcisnienie i nie zlecil badan. Cisnienie sie znormowalo ale poty i wysokie tetno zostalo. Psychiatra twierdzi ze te poty to nie na punkcie nerwowym zazywam raxatin i lamotrix jestem bardzo nerwy nastepny obiaw ktory mnie niepokoi to uczucie ssania w brzuchu wtedy jem bo mysle ze to z glodu ale to nie pomaga dziwne skurcze zoladka brzuch mnie nie boli wcale. w wieku 24 lat urodzilem 2 kamienie z nerkami mialem klopoty teraz tez w nocy wstaje i mam problem z oddawaniem moczu. Badania robilem tydzien temu wszystko ok ob 7 morfologia takze, w moczu nic nie wykryko juz nie wiem co robic teraz pisze przy temp 17 stopni w pokoju a zalewa mnie pot koszmar .Bardzo prosze o pomoc

Obserwuj wątek
    • green_land Re: Uciazliwe poty twarzy niska temperatura niepo 13.10.10, 19:56
      Z tego,co wyczytałam oględnie w necie o prestarium, moze dawać jako skutek uboczny właśnie nadmierne pocenie się.
      Idź do kardiologa, ale nie tego konowała, który przepisal Ci leki:) Popytaj w necie na forum regionalnym, popytaj wśród starszych znajomych /ci mają dość dobrze "obczajonych" lekarzy:)/ o dobrego kardiologa. Kardiolog musi wiedzieć, ze leczysz się u psychiatry i jakie leki bierzesz, bo inaczej te, które on przepisze mogą wchodzić w reakcję z tymi, które juz bierzesz i dawać skutki uboczne.
      Co do uczucia głodu - miałam tak w ciąży:) Dosłownie wylewało mi się z żołądka, a dalej czułam niesamowity głód! Koszszszmarne uczucie:/ Nie wiem, jaka była tego przyczyna. Mineło po porodzie. Może u Ciebie to albo problemy z nadmierną ilością kwasów żołądkowych, moze hormony, może refluks żółądkowy? Nie czujesz pieczenia w gardle?
      Co do nocnego wstawania - częste parcie ma pęcherz może być na tle nerwowym. Mój M tak ma. Ileś tam badań i diagnoza: taka pańska uroda. Ulubione zdanie lekarzy:)
      Wrócę jeszcze do Twojego ciśnienia - pierw wizyta u dobrego kardiologa, podstawowe badania. Wiesz, po porodzie, chyba na tle nerwowym wzrosło mi ciśnienie. Ze zwykłego 90/60 nawet na 160/100. I... minęło samo. Ale był i holter /czyli ekg 24 godzinne/ i ukg serca /czyli usg/.
      To jak najbardziej mozę być dziedziczne, ale zakłądanie na podstawie wywiadu, że to na pewno dziedziczne, bez zrobienia jakichkolwiek dodatkowych badan jest jak wróżenie z fusów:/
      Trzymaj się chłopie i nie koniecznie znajdź dobrego kardiologa. Warto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka