Dodaj do ulubionych

Jestem ciągle zmęczony :(

17.10.10, 15:21
Witam, już nie wiem co robić, jestem ciągle zmęczony i chce mi się spać, od kilku tygodni jest coraz gorzej - cały czas zamulam, najchętniej bym przespał cały dzień.
Problem w tym że, morfologie i biochemie mam w normie, ciśnienie, cukier, mocz - również.
Miałem wycinany lewy płat tarczycy, ale TSH również jest w normie, i jest systematycznie kontrolowane. Jako, że zmagam się z tym problemem już jakiś czas podejrzewano u mnie depresje - leczę się farmakologicznie już praawie 0,5 roku i nadal nic. Sport uprawiam, chodzę na spacery jak tylko to możliwe, staram się dobrze odżywiać... Sam już nie wiem, co prawda pale papierosy ale przed paleniem było tak samo.
Kawa, tigery, tauryna, omega 3, żen szen, ginko, lecytyna = wszystko juz przetestowałem i nic.
Spię dobrze, dzięki antydepresantom... Co ja mam zrobić??
Obserwuj wątek
      • duzy_amebowiec Re: Jestem ciągle zmęczony :( 17.10.10, 18:06
        jul_nik napisała:

> zbadaj się w kierunku HIV i HCV C

oo kurde... nawet mi przez myśl nie przeszło o HCV, a teraz jak sobie przypomnę to nie raz wydawało mi się, że mam żółte białka, poza tym typowe objawy jak złe samopoczucie, ciągłe zmęczenie, osłabienie, nudności, problemy z koncentracją oraz objawy charakterystyczne dla grypy, przecież nawet endokrynolog przy badaniu ogólnym stwierdziła bym zrobił badanie wątroby, jednakże lekarz ogólny skierował mnie tylko na podstawowe badania (ALT), które wyszły wporządku a z tego co widze niewiele mają wspólnego z HCV... Kurde, teraz trochę się przestraszyłem :/ no ale zrobię jak najprędzej badania.
    • jul_nik Re: Jestem ciągle zmęczony :( 17.10.10, 20:31
      dokładnie, takie mogą być objawy Chociaż ja sowiego czasu tez podejrzewałam u siebie hiv i hcv przez pewne objawy i oba testy są ujemne Ale hiv tez sobie zrób Kosztuje około 35zl Postaram się znaleźć nazwę tego testu, test najnowszej bodajże 4 generacji Innego nie rób Jak znajdę nazwę to Ci napisze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka