Dodaj do ulubionych

Brzydki oddech-polećcie dobrego laryngologa Wa-wa

17.11.10, 20:41
Prosze darować sobie rady w stylu: umyj zęby. Przyczyna tkwi prawdopodobnie w chorych migdałkach. W każdym razie strasznie utrudnia mi to życie, nawet w łóżku mi się przez to nie układa, naprawdę mam już dość i jeśli czegoś z tym nie zrobię to się wykończę. Może ktoś z Was miał podobny problem? Szukam laryngologa, który nie zbagatelizuje problemu, tylko zajmie się nim na poważnie. Może być prywatnie, obym zbyt długo nie czekała. Proszę pomóżcie!
Obserwuj wątek
    • astro_glide Re: Brzydki oddech-polećcie dobrego laryngologa W 19.11.10, 02:00
      Nie znam dobrego laryngologa ,ale moze sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z ust . Sam przez wiele lat mialem podobny problem . Rad jakich mi udzielano to myc zęby , szorować język i trochę więcej niepomagajacych rad .
      Co mi pomaga i znalazlem to sam przypadkowo, to picie wody z dodatkiem sody oczyszczonej , pól lyzeczki do herbaty na pól szklanki wody co drugi dzień .
      Soda oczyszczona kosztuje nic i rezultaty możesz zauwazyc zapewne po kilku dniach .
    • agnieszka_1964 Re: Brzydki oddech-polećcie dobrego laryngologa W 19.11.10, 15:07
      Brzydki oddech prawdopodobnie jest spowodowany małą ilością pożytecznych bakterii w żołądku i procesem grzybiczym który uaktywnił się w Twoim organizmie. Polecam Ci żebyś odwiedziła stronę:
      www.oczyszczanieorganizmu.com/
      i zadzwoniła tam na infolinię, na pewno pomogą Ci dobrać produkty dla Ciebie żebyś się tego pozbyła, no i nie bedziesz musiała płacić tak jak lekarzowi za poradę.
      Pozdrawiam Aga
        • iwona402 Re: Brzydki oddech-polećcie dobrego laryngologa W 21.11.10, 22:31
          Jesteś pewna że to chore migdałki ? Taki sam problem rozpoczął się u mnie gdy miałam ok.14 lat. Przez długi czas laryngolog leczył mnie całymi seriami penicyliny prokainowej i Debecyliny ( oba antybiotyki w injekcjach), było to na początku lat 80-tych. Gdy miałam 17 lat usunięto mi oba boczne migdały. Pomogło na krótko, dalej miałam uporczywe bóle gardła i nieprzyjemny zapach z ust. Wtedy przestałam chodzić do laryngologa, ponieważ musiałabym przez cały czas używać antybiotyki, a one nie przynosiły poprawy. Trochę później przeczytałam, że takie objawy może powodować chory żołądek. Obserwowałam mój żołądek. Nigdy nie miałam mdłości (nawet podczas dwóch ciąż), absolutnie jakichkolwiek dolegliwości żołądkowych. Po ponad 30 latach od pojawienia się bóli gardła zrobiono mi gastroskopię, ale z zupełnie innej przyczyny- miałam anemię, okazało się że mam zanikowe zapalenie śluzówki żołądka i zwązaną z tym niedokrwistość Addisona-Biermera. Byłam bardzo zaskoczona stanem mojego żołądka, a jeszcze bardziej tym że ból zupełnie ustąpił po podaniu vit.B12. Przykry zapach z ust występuje o wiele rzadziej, ale niestety nic nie powstrzyma niszczenia śluzówki żołądka. Bóle gardła szczególnie silnie dokuczały mi rano, w miarę upływu dnia trochę się zmniejszały, za to wieczorem męczyły mnie wzdęcia- i tak przez 30 lat. Żaden lekarz nie mógł doszukać się przyczyny tych dolegliwości.
      • nektar.bananowy Re: Brzydki oddech-polećcie dobrego laryngologa W 28.11.10, 23:06
        wpisz sobie w google "jak shrekowi", wyskoczy ci forum kafeterii z tematem czy jedzie ci z budzi jak shrekowi czy cos takiego ;)))) mnostwo ludzi tam pisze o identycznym problemie jak twoj i czesc z nich w sumie wpadla co to jest i jak sie tego pozbyc. Jesli podejrzewasz migdaly, na pewno zbiera ci sie tam ropa ktora smierdzi, nie wyciagana sama wylatuje z buzi (okropne, coz) i smierdzi niemilosiernie. Moze to byc "zwykle" zapalenie migdalkow, ale tez migdaly moga byc jedynie objawem, a nie przyczyna (stad ich wyciecie czasem nic nie daje).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka