Dodaj do ulubionych

Metody leczenia wady wzroku

11.07.11, 09:24
Witam,
coraz częściej obija mi się o uszy że można poprawić sobie wzrok. Jak to wygląda w praktyce? Czy może wiecie jakie są metody? jak z bezpieczeństwem i finansami?
Obserwuj wątek
    • ninusgaj Re: Metody leczenia wady wzroku 11.07.11, 09:47
      Ja miałam robioną np.korekcję laserową. Jest to metoda bezbolesna i dość bezpieczna, chyba rzadko się zdarzają jakieś komplikację. Co do finansów to niestety jest to trochę drogie np. lasik 2300 za oko. No i tez nie każdy się nadaje do takiej korekcji, zależy to od wady...
      • white_monikka Re: Metody leczenia wady wzroku 13.07.11, 09:24
        Wiem, że jest sporo informacji w sieci ale jednak wolałam pogadać o tym z ludźmi z możliwością zadawania pytań na które odpowiedzi nie dostałam. Poza tym często info w sieci są stare a ja bym chciała wiedzieć jak się sprawy mają na bieżąco.
        • ninusgaj Re: Metody leczenia wady wzroku 13.07.11, 14:12
          Wiesz co to robi się w klinkach i operacja trwa 20 min i tego samego dnia wychodzisz do domu. Potem tylko przychodzi na kontrole czy wszystko ok. Więc spokojnie tego samego dni będziesz w domu. To jest bardziej zabieg niż operacja. Dają ci znieczulenie w postaci kropel i na prawdę nie boli. Dokładne informację możesz poczytać na stronie danej kliniki do której się wybierasz.
          • artur737 Re: Metody leczenia wady wzroku 13.07.11, 19:53
            Sprawdz jakos referencje danej kliniki w ktorej zamierzasz to robic i ocen stopien ryzyka.

Od czasu do czasu cos moze pojsc zle i konsekwencje bywaja katastrofalne.

Zdarza sie to pewnie coraz rzadziej, ale sie zdarza.
            • white_monikka Re: Metody leczenia wady wzroku 14.07.11, 13:03
              Jestem z okolic Warszawy, także zapewne wybiorę jakąś warszawską. Nie orientowałam się jeszcze gdzie, a dużo takich miejsc jest?
              Dziękuje za radę z tym ryzykiem, jak mogłabym ocenić to ryzyko? poszukać czy w tej klinice nie było jakiś nieudanych zabiegów? Chyba na miejscu powiedzą mi jakie jest ryzyko?
              • ninusgaj Re: Metody leczenia wady wzroku 14.07.11, 15:21
                Jeżeli szukasz w Warszawie to ja miałam w Okolaserze na Grzybowskiej i mogę polecić. Są doświadczeni lekarze z doktorem Szaflikiem na czele. Tam mają też nowoczesny sprzęt, a o nieudanych zabiegach nic mi nie wiadomo, śledziłam trochę fora i raczej pacjenci się nie żalili.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka