Dodaj do ulubionych

przychodnia Centrum Warszawa?

30.01.12, 07:50
Witam,

Poszukuję rekomendowanej przychodni (z alergologiem) w okolicach Centrum, niedawno przeprowadziłam się do Warszawy, moje dziecko jest alergikiem i musi być pod stałą opieką lekarza. Klinik jest tutaj mnóstwo ale jak się już zorientowałam, mimo, że jest są prywatne gdzieniegdzie trzeba długo czekać, ja potrzebuje , w razie nagłego przypadku dostać się do lekarza od razu. Czy moglibyście polecić mi przychodnię, która działa sprawnie?
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: przychodnia Centrum Warszawa? 30.01.12, 09:27
      Chyba nie ma czegoś takiego:)
      Nie jestem złośliwa, tylko w każdej, najbardziej renomowanej i rekomendowanej przychodni pracują ludzie, i przychodzą tam też ludzie.
      Ludzie, którzy pracują od -do, mogą nagle nie przyjść do pracy, albo mogą mieć w tym dniu(w którym Ty chciałabyś nagle tam zawitać z chorym dzieckiem) tylu pacjentów, że nie dadzą rady Was przyjąć.
      Najpewniejsze byłoby(chyba) znalezienie prywatnie przyjmującego lekarza i umówienie się na stały kontakt z nim(24/24), ale obawiam się, że to byłoby zbyt kosztowne.
    • nitkazielona Re: przychodnia Centrum Warszawa? 18.02.12, 15:55
      nie wiem jak wygląda teraz sytuacja, żeby dostać się do dr Agnieszki Krauze, ale trafiłam do niej prywatnie w przychodni na Płockiej,z polecania koleżanki, której synek ma astmę. Moja 2 letnia córeczka miała co jakiś czas okropne wysypki, biegunkę i wymioty. Pani doktor bardzo sprawnie i rzetelnie wypytało o dosłownie wszystko, dostaliśmy skierowanie do szpitala w którym pracuje i jestem niezmiernie wdzięczna pani doktor za wszystko! Ma świetny kontakt z dziećmi i potrafi uspokoić rodzica.. a wiadomo, że kiedy chodzi o własne dzieci nie jest to łatwe.
      • molaa.k Re: przychodnia Centrum Warszawa? 25.02.12, 11:59
        Pani doktor Krauze przyjmuje w przychodni Prosen? ile kosztuje wizyta? po Twoim poście znalazłam ją na znanylekarz.pl i rzeczywiście ma aż 18 pozytywnych opinii. Na pewno warto mieć dobrego, rekomendowanego specjalistę "pod ręką" w razie konieczności

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka