Dodaj do ulubionych

Bóle w klatce piersiowej

05.01.13, 18:47
Od małego miewałam bóle w klatce piersiowej które były umieszczone pod mostkiem. Bóle nie były aż takie bolesne jak teraz i były bardzo żadkie. Mam teraz 16 lat i to wszystko wraca, tylko że coraz częściej (około parę razy na miesiąc) i bardziej boleśnie. Jest to ból kłujący i czasami tak mocny że trudno mi mówić lub się poruszać. Czasem ból przechodzi po paru sekundach ale w innych przypadkach trwa nawet do paru godzin.
Obserwuj wątek
  • easyblue Re: Bóle w klatce piersiowej 05.01.13, 19:43
   Jeżeli takie bóle miałaś od zawsze mniemam, że Twoi rodzice/opiekunowie wiedzą o nich i przedsięwzięli jakieś kroki w kierunku wykrycia przyczyny.
   Przyczyny mogą być różne. Mam nadzieję, że kardiolog wykluczył chorobę serca, a gastrolog przyjrzał się Twojemu żoładkowi -
   • nataliahoroba96 Re: Bóle w klatce piersiowej 05.01.13, 21:58
    Rodzice wiedzieli o bólach i byliśmy u lekarza parę razy lecz on powiedział że to normalne i moje mięśnie tylko rosną. Nie zrobił żadnych badań w tym kierunku...
    Dzisiaj miałam ten ból przez bardzo długi okres i w następnym tygodniu znowu wybieram się do lekarza ale tym razem będę nalegać na jakiegoś rodzaju badania.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka