Dodaj do ulubionych

Bóle stawów - jak je złagodzić?

12.03.13, 20:49
Od kilku lat cierpię na bóle stawów kolanowych powodowane zmianą pogody. Jesień i zima to dla mnie najgorsze okresy, gdzie ból czasem jest nie do wytrzymania. Stosuję kąpiele solankowe, które przynoszą ulgę na jakiś czas, ale niedługo po tym ból wraca. Stosowałam też przez jakiś czas plastry przeciwbólowe, ale też nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Jak walczyć z takim bólem, czym go łagodzić?
Obserwuj wątek
  • jematkajakichmalo Re: Bóle stawów - jak je złagodzić? 12.03.13, 21:33
   Skad te bole? Znasz przyczyne? Robilas badania? Ile masz lat? Masz nadwage?
   Jest sporo pytan, na ktore musisz sobie odpowiedziec, przebadac sie. Jak to np. zmiany zwyrodnieniowe to moglyby pomoc zastrzyki z kwasu hiularonowego? Ale to jedna z dziesiatek mozliwosci, musisz poznac przyczyne!
  • aqua48 Re: Bóle stawów - jak je złagodzić? 12.03.13, 21:36
   A z czym oprócz pogody te bóle są związane? Samo z siebie nic nie boli. Ze zmianami w stawach, uszkodzeniem, przebytymi urazami? Może najlepiej byłoby najpierw zdiagnozować porządnie te bolące kolana? Doraźnie mi ulgę przynosiły ciepłe żelowe okłady.
  • peceta Re: Bóle stawów - jak je złagodzić? 28.03.13, 22:16
   A byłaś może z tymi bólami u lekarza? Jeśli tak, to co Ci powiedział? Ja robiłam sobie badania, ale żadnych zmian zwyrodnieniowych nie mam, nie pamiętam też, żebym kiedykolwiek miała jakiś uraz kolana. Zapytam o tą maść, może i mi pomoże.
  • goodman41 Re: Bóle stawów - jak je złagodzić? 28.03.13, 23:09
   Nie znajac przyczyny trudno cokolwiek doradzic. Przyczyna moze byc:
   - zle odzywianie
   - bolieroza
   - kandydoza
   W pierwszej kolejnosci proponuje zmienic odzywianie. Udac z wizyta do ktoregos lekarza optymalnego w celu ustawienia diety w tej chorobie. Wlasciwe odzywianie wzmocni organizm do walki z isniejaca?(do sprawdzenia) bolieroza czy kandydoza
  • mlody776 Re: Bóle stawów - jak je złagodzić? 29.03.13, 14:44
   Nie należy go łagodzić środkami przeciwbólowymi, ale wyleczyć. Leczy się go zażywając MSM (poszukać sobie informacje w internecie lub zadając pytania tutaj na forum). W Polsce już niema go na rynku od paru lat, dzięki EU komisarza, którzy wiedz lepiej. Maja go jeszcze kraje nie obie te ta dyktatura lub można go pewnie znalesc w sklepach gdzie sprzedaje się jedzenie dla zwierząt hodowlanych (zwierze to tez stworzenie Boże-Hahaha).
  • goodman41 Re: Bóle stawów - jak je złagodzić? 29.03.13, 21:41
   czerwonaorchidea napisała:
   "O kandydozie nie słyszałam, nic mi lekarz na ten temat nie mówił. ".

   Jeszcze wielu konowalow uwaza, ze taka choroba nie istnieje. Niektorzy wykladowcy na uczelniach twierdza, ze kandyda jest jednym z niezbednych skladnikow flory bakteryjnej w ukladzie pokarmowym z kolei inni twierdza, ze z kandyda mozna zyc w symbiozie a jeszcze inni, ze czlowiek rodzi sie z tym grzybem zgodnie z teoria "autorytetu" z lat 1960.
   Hipokrates juz pisal o tej chorobie, a konowaly mieniacy sie lekarzami w XXI wieku nie wiedza o jej instnieniu, nie wspominajac juz o leczeniu. U wszystkich zdiagnozowanych na AIDS jest obecny ten grzyb. Lista chorob, ktore powoduje kandyda jest bardzo dluga jmiedzy innymi moze uszkodzic zastawke serca lub spowodowac choroby pluc.

   • zdrowieonline Re: Bóle stawów - jak je złagodzić? 30.03.13, 14:56
    goodman41 napisał:

    > czerwonaorchidea napisała:
    > "O kandydozie nie słyszałam, nic mi lekarz na ten temat nie mówił. ".
    >
    > Jeszcze wielu konowalow uwaza, ze taka choroba nie istnieje. Niektorzy wykladow
    > cy na uczelniach twierdza, ze kandyda jest jednym z niezbednych skladnikow flor
    > y bakteryjnej w ukladzie pokarmowym z kolei inni twierdza, ze z kandyda mozna z
    > yc w symbiozie a jeszcze inni, ze czlowiek rodzi sie z tym grzybem zgodnie z te
    > oria "autorytetu" z lat 1960.
    > Hipokrates juz pisal o tej chorobie, a konowaly mieniacy sie lekarzami w XXI wi
    > eku nie wiedza o jej instnieniu, nie wspominajac juz o leczeniu. U wszystkich z
    > diagnozowanych na AIDS jest obecny ten grzyb. Lista chorob, ktore powoduje kand
    > yda jest bardzo dluga jmiedzy innymi moze uszkodzic zastawke serca lub spowodo
    > wac choroby pluc.
    >

    Lekarze leczą skutki nie szukając przyczyny. Można też przebadać się pod kątem podagry.Tak jak wcześniej pisałam ( u niektórych wywołało to atak śmiechu) trzeba ograniczyć przede wszystkim pszenicę. A co do grzybów polecam książkę pt "Nie daj się zjeść grzybom Candida" Andrzeja Janusa. Lekarzami przyszłości będą dietetycy i ku temu to się ma. Kto prędzej to zrozumie tym będzie zdrowszy.
  • diabelskipomiot Re: Bóle stawów - jak je złagodzić? 30.03.13, 16:21
   Też mam przez tę przedłużającą się zimę niemałe problemy. Kupiłem sobie paczkę anapranu, bo miałem to przepisane od bólu po złamaniu nogi. Jak wezmę rano to na cały dzień mam spokój. Oczywiście na dłuższą metę to proponuję pochodzić po lekarzach, ale doraźnie jest to dobry ratunek...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka