Dodaj do ulubionych

domowe sposoby na pozbycie się kamieni żółciowych

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 09:07
Słyszałam, że takie sposoby istnieją - jest to jakaś specjalna dieta. Czy
wiecie coś na ten temat?
Obserwuj wątek
    • Gość: Justyna Re: domowe sposoby na pozbycie się kamieni żółcio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 15:19
      Dzieki za podpowiedzi. Jednak niewiele pomogły. W archiwum znalazłam tak dużo
      dyskusji o wszystkim co dotyczy kamieni, że nie mam czasu tego przejrzeć - tym
      bardziej, że nie wszystko jest na temat, kóry mnie interesuje.

Pytanie: gdzie jest forum zioła i medycyna naturalna?

Moze jednak ktoś pamięta jakiś sposób. Udało mi się dowiedzieć, że jeśli po
      krótkiej głodówce zje się czekoladę, jajko lub łyżkę oliwy z oliwek, to
      nstępuje skurcz woreczka żółciowego i kamienie mogą zostać wypchniete.
      I co dalej? A może można spróbować je rozpuścić?
      • mary_ann Re: domowe sposoby na pozbycie się kamieni żółcio 11.08.04, 16:54
        Udało mi się dowiedzieć, że jeśli po
        > krótkiej głodówce zje się czekoladę, jajko lub łyżkę oliwy z oliwek, to
        > nstępuje skurcz woreczka żółciowego i kamienie mogą zostać wypchniete.
        > I co dalej?

... a dalej to może być niewesoło:-(( Jesli masz drobne kamienie, to
        taki "maluch" może przesunąć się pechowo i zatkac przewód żółciowy (-->> kamica
        przewodowa i jej ew. powikłania) lub - duuuużo gorzej - utknąć w przewodzie
        trzustkowym (-->>z grubsza: umarł w butach). Chyba lepiej się tak nie bawić...
        Radzę z całego serca udać się do chirurga.
        • Gość: Jasio mary-ann IP: *.bmts.com / 63.105.65.* 12.08.04, 16:01
          mary_ann napisała:

> Udało mi się dowiedzieć, że jeśli po
          > > krótkiej głodówce zje się czekoladę, jajko lub łyżkę oliwy z oliwek, to
          > > nstępuje skurcz woreczka żółciowego i kamienie mogą zostać wypchniete.
          > > I co dalej?
          >
          > ... a dalej to może być niewesoło:-(( Jesli masz drobne kamienie, to
          > taki "maluch" może przesunąć się pechowo i zatkac przewód żółciowy (-->>
          > ; kamica
          > przewodowa i jej ew. powikłania) lub - duuuużo gorzej - utknąć w przewodzie
          > trzustkowym (-->>z grubsza: umarł w butach). Chyba lepiej się tak nie b
          > awić...
          > Radzę z całego serca udać się do chirurga.

> Stosowalas sama 'domowy sposob usuwania kamieni zolciowych'?

> Dlaczego straszysz innych, nie majac pojecia o tym, co sama gadasz?

> Czy to jeszcze jeden objaw przyslowiowej glupoty, czy tylko objawy dobrze
          wypranej mozgownicy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka