Dodaj do ulubionych

piekące, swędzące, łzawiące oczy- pomocy!!!

12.01.14, 21:17
Witam
Strasznie męczy mnie stan moich oczu/ Okulista twierdzi, że wszytko ok, a jedynie co to mogę stosować krople na zapalenie spojówek. Nie pomagają.
Ciągle mnie swędzą, czuję jakby piasek w oku, kiedy je zamykam pieką i napływają mi łzy. Są wiecznie zaczerwienione. Mam wrażenie jakby swędziały. Niezależnie jest czy maluję się, czy nie.
Pieką codziennie. Kiedy wstaję rano,zamiast wypoczęcia czuję niedospanie, oczy mnie bolą, szczypią, jakbym za mało spała. Nie pracuje przy komp. nie narażona jestem na jakieś dymy.
Mam także wrażenie jakby głowa bolała mnie od oczu, albo oczy od głowy. Sama nie wiem w którą to stronę. ...nie mam żadnych problemów ze wzrokiem.
Może ktoś zna jakiegoś dobrego okulistę, bo ci u których ja byłam nie pomogli.
Obserwuj wątek
        • sp9tcu Od sp9tcu 13.01.14, 21:34
          Stawiam silną alergie
          na co nie wiem
          moze być na wszystko
          do tego chyba za atakowane są już zatoki

Radzę się udać do dobrego laryngologa

• horpyna4 Re: Od sp9tcu 14.01.14, 10:48
            To mi wygląda na zapalenie zatok czołowych, może być na tle alergicznym. Okulista nie pomoże, raczej laryngolog i alergolog.

W przypadku zapalenia zatok czołowych niewielkie ilości ropy mogą spływać po powierzchni gałki ocznej i podrażniać ją. Stąd te wszystkie przykre objawy.
            • elzunia25 Re: Od sp9tcu 14.01.14, 12:07
              Hmm, od strony larungologicznej to nigdy bym nie pomyślała. Od dziecka miewałam ciągle nawracające infekcje dróg oddechowych, anginy, itp. Ale z zatokami raczej nie pamiętam żebym miała problem. W wieku 32 lat wycięto mi migdałki. infekcje przeszły. Ale laryngolog zawsze był lekarzem do ktorego chodziłam non stop, a wiec nic by nie zauważył????
              • horpyna4 Re: Od sp9tcu 14.01.14, 16:38
                Po wycięciu migdałków infekcje nie przeszły, tylko przeniosły się dalej. Prawdopodobnie powinnaś zrobić rentgen zatok. Bez tego rzeczywiście laryngolog nie zauważy, że jest coś w zatokach czołowych.
    • maniekpi Re: piekące, swędzące, łzawiące oczy- pomocy!!! 14.01.14, 10:28
      Witam.
      Jest to niewątpliwie alergia.
      A przyczyną alergii,jest zawsze niewłaściwy dla istoty ludzkiej model żywienia.
      Żaden okulista i laryngolog tu nie pomoże!
      Do tego potrzebna jest wiedza o przyczynach chorób,a im tej wiedzy brakuje.
      Leczenie tej i nie tylko tej choroby,jest dość proste.
      Wystarczy tylko wiedzieć,co jeść a czego unikać,i problem znika bezpowrotnie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka