Dodaj do ulubionych

grudka cholesterolowa lub polip na woreczku zolcio

08.09.04, 14:31
mam pytanie czy miesliscie cos takiego, u mnie niedawno cos takiego wykryto
jedni mowia ze to grudka inni ze polip tak czy inaczej wszyscy odradzaja mi
wyciecie woereczka i to bardzo tym bardziej ze mam dopiero 23 lata. dostalam
od lekarza ziola cholagoga 2 podobno to moze pomoc czy komus to pomoglo lub
inne mieszanki ziolowe. jesli to nie zadziala po 1 iesiacu mam wyporbowac
lek w tej chwili nie pamietam dokladnie nazwy ale bodajrze ufrosept . co
mozecie mi na ten temat poradzic prosze o odpowiedz. czy jest wogole mozliwsc
ze to sie rozpusci i ze unikne wyciecia woreczka. jestem osoba szczupla i
zastanawia mnie fakt tej grudki cholesterolowej tym bardziej ze nie odzywiam
sie tlusto. prosze o rade
Obserwuj wątek
      • lizka555 Re: grudka cholesterolowa lub polip na woreczku z 13.09.04, 08:26
        mialam badanie usg robil mi je prof Elwertowski czy ktos takli nie pamietam
        dokladnie nazwiska mam zapisane wto na wyniku badania ale jest on w domu a ja
        pisze z pracy. stwierdzial ze jest to najprawdopodobniej grudka cholesterolowa
        i nie powinnam sie nia przejmowac , jednak wczescniej bylam u innego lekarza i
        ten poodczas badania usg stwierdzil ze jest to ploip. nie chce miec zabiegu
        slyszalam ze po nim ma sie duzo wieksze dolegliwosci i duzo wiecej ich. . z
        wynuikiem poszlam do pani doktor ktora skierowala mnie do gastrologa, bylam u
        pani doktor Celińskiej ta mi kazala pis najpierw przez miesiac cholagoge a
        jesli bole i klucia nie ustapia, bo stwwierdzila ze po tym moze sie grudka
        cholesterolowa rozzkruszyc, to mam zaku[pic ten lek o ktorym pdsalam
        wczescniej , znow nie pamietam nazwy ale pisalam ja w tamtym liscie, miesiac
        sie juz konczy picia ziolek moze faktycznie troche mniej mi ten woreczek
        dokucza ale leki wykupic i tak tzreba bedzie.czy sa wogole szanse ze pozbede
        sie tego polipa czy grudki bez zabiegowo a jedynie leczas lekami????? poradz
        • Gość: Ada Re: grudka cholesterolowa lub polip na woreczku z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 15:05
          Powiem ci coś na własnym przykładzie.Ze mna było podobnie.Piłam i łykałam różne
          cuda bo stwierdzono u mnie jeden malutki kamyk w woreczku .Te medykamenty miały
          mi pomóc w rozkruszeniu go.Pojechałam do Polanicy na rozbicie tego maleństwa tam
          probowano mi wmawiać że jestem podatnym gruntem na rozkruszenie.Niestety prawie
          ze uciekłam grabarzowi z pod łopaty.Moj woreczek był tak cienki czasie
          Laparoskopii rozlał się a w nim było określę tak na objętość mniej więcej połowa
          słoiczka kamieni takiego po małym majonezie.Nie dawały obrazu w USG .A co do
          polipa to niestety ale zadne leczenie nie pomoze tez tylko zabieg.Ale bądzmy
          dobrej myśli moze ci się uda.Zyczę zdrowia
      • lizka555 Re: grudka cholesterolowa lub polip na woreczku z 21.09.04, 11:41
        dzieki ze chociaz ty mnie podbudowales bo po przeczytaniu poprzednich postow az
        mi sie slabo zrobilo, a tak to chociaz dalas mi jakas nadzieje, u jakich
        lekarzy byles podaj nazwiasko i adres, ile kosztyje ten lek ktory brales, moj
        tani nie jest zaczynam go jesc za tydzien , zaplacilam za 100 kapsulek (3*1
        tabl) 160 zl cos z groszami. kasy trochce trzeba wydac ale mam nadzieje ze
        warto.. ile mm mialy twoje kamyki? i jakie miales badania zrobione w celu
        stwierdzenia co to jest. bardzo prosze cie o odpowiedz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka