Dodaj do ulubionych

Lux-Med nie polecam!

15.12.14, 14:54
Dzisiaj rano zapisałem sie na wizytę w LUX-Med na 14:30 Al. Stanów Zjednoczonych Warszawa (miejsce gorsze od przychodni NFZ w Pcimiu Wielkim). Tuż po zapisie dostałem info, że moja wizyta sie nie odbędzie gdyż Pani doktor wychodzi wcześniej. Spytałem co dalej, miła Pani Mi odpowiedziała, że jest możliwość przyjęcia mnie tzw. dodatkowo między wizytami innych i żebym był przed 12:00. OK! Byłem za 20 12:00. Czekałem 90 minut wszyscy byli przyjmowani tylko nie ja. Wyszedłem wróciłem do domu i jestem w tym samym punkcie wyjścia.
LUX-MED teraz jest gorszy od niektórych placówek NFZ, żeby było śmieszniej płacę 310 miesięcznie za rodzinę prawie nie korzystamy, a jak potrzebujemy, nie możemy sie dostać.
LUX-MED NIE POLECAM, ZACZYNA OBOWIĄZYWAĆ TA SAMA ZASADA CO W PUBLICZNEJ SŁUŻBIE ZDROWIA SIEDŹ CICHO, A MOŻE CIE PRZYJMIEMY
Obserwuj wątek
    • repair Re: Lux-Med nie polecam! 17.12.14, 09:59
      > Dzisiaj rano zapisałem sie na wizytę w LUX-Med na 14:30 Al. Stanów Zjednoczonyc
      > h Warszawa (miejsce gorsze od przychodni NFZ w Pcimiu Wielkim).
      Myślę, że większość czytających podobnie jak i ja nie było nigdy w "przychodni NFZ w Pcimiu Wielkim", także nie wiem co ma na celu to porównanie, może nam zdradzisz?

> iej. Spytałem co dalej, miła Pani Mi odpowiedziała, że jest możliwość przyjęcia
      > mnie tzw. dodatkowo między wizytami innych i żebym był przed 12:00. OK! Byłem
      > za 20 12:00. Czekałem 90 minut wszyscy byli przyjmowani tylko nie ja.
      No cóż, w szkołach chyba dalej nie uczą nauki słuchania i czytania ze zrozumieniem. Chyba nie zwróciłeś uwagi na słowo "możliwość", nie zastanowiło Cię jego znaczenie.

> LUX-MED teraz jest gorszy od niektórych placówek NFZ, żeby było śmieszniej płac
      > ę 310 miesięcznie za rodzinę prawie nie korzystamy,
      Co jest śmieszne, że nie korzystacie prawie? Ja bym się cieszył z tego, że nie muszę.
      • bardu Re: Lux-Med nie polecam! 18.12.14, 14:52
        Łapanie za słówka niczego nie zmieni, bo to, co napisał raficioc jest prawdą. Też mam pakiet wykupiony w Lux-Medzie i poziom usług jest na bardzo niskim poziomie. Niestety, tam trzeba wykupić pakiet na cały rok, a rozwiązanie umowy przed terminem wiąże się z dodatkowymi kosztami.
        A jak już jesteś takim detalistą - to w zdaniu "...także nie wiem co ma na celu to porównanie..." trzeba było napisać: "tak że...". Bardzo popularny błąd, aczkolwiek nie usprawiedliwia niechlujstwa. To tak w kwestii formalnej, bo przecież nawiązujesz do nauki w szkole.
        • repair Re: Lux-Med nie polecam! 19.12.14, 11:00
          > Łapanie za słówka niczego nie zmieni
          Przyznam, że mnie rozczarowujesz. Przecież masz w tych kilku postach opisane co zmieniłoby złapanie osoby z infolinii za słówko "możliwość". Oszczędziłoby to komuś czasu i frustracji.

> Też mam pakiet wykupiony w Lux-Medzie i poziom usług jest na bardzo niskim pozio
          > mie.
          Ja też mam pakiet i nie wiem jak to obliczyłeś, że jest "niski". Porównując do nieznanej mi przychodni w Pcimiu?

> Niestety, tam trzeba wykupić pakiet na cały rok, a rozwiązanie umowy przed
          > terminem wiąże się z dodatkowymi kosztami.
          Może to i prawda, ale niecała. Jest mi znanych nieco więcej sposobów korzystania z usług z Luxmedu.

> A jak już jesteś takim detalistą
          Nie wiedziałem, że o handlu dyskutujemy :).

> to porównanie..." trzeba było napisać: "tak że...". Bardzo popularny błąd, acz
          > kolwiek nie usprawiedliwia niechlujstwa. To tak w kwestii formalnej, bo przecie
          > ż nawiązujesz do nauki w szkole.
          Dzięki, nie po raz pierwszy zrobiłem ten błąd.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka