Dodaj do ulubionych

jak rozpoznać świerzb?

IP: *.akk.net.pl 30.09.04, 17:12
czy w necie można znależć zdjęcia tej choroby? bardzo mi to potrzebne. Wie
ktoś?
Obserwuj wątek
    • Gość: magda Re: jak rozpoznać świerzb? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 10:55
      Świerzb jest bardzo zaraźliwy. Najbardziej dokucza w nocy, a na skórze nie jest
      widoczny. Są to pasożyty, które ryja korytaże pod skórą. Świąd jest tak
      uporczywy że zazwyczaj drapiemy się aż do krwi i wówczas widac
      charakterystyczne dla świerzba strupy w liniach ciągłych. Nie zazdroszczę
      nikomu..... leczyłam go rok czasu.....
      • magdulka26 Re: jak rozpoznać świerzb? 01.10.04, 13:24
        Jak ja byłam na solarium to był początek choroby miałam może parę
        chrostek ,nawet lekarz nie był w stanie potwierdziź czy to jest świerzb czy
        też uczulenie na proszek.Więc nie pisz mi tu takich epitetów ok.Być może to
        było tylko uczulenie skoro obyło sie bez maści i innych specfików.A po drugie
        to uświadom sobie pani niedouczona że w wysokiej temp zarazki giną.Tam gdzie ja
        chodze na solarium to pracownicy to dezynfekują a skoro Ty sie kładziesz na
        brudnym to masz problem laska.Ja bym nie połozyła sie jesli by ktoś nie zmył
        solarium po poprzedniej osobie:))Więc oszczedź sobie takich chorych komentarzy
        bo to tylko świadczy o Tobie i Twojej inteligencji,nic dodać nic ująć.Poziom
        zerowy.
            • Gość: znowu ja Re: jak rozpoznać świerzb? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 15:21
              pewnie gdzies syfa złapałas i czujesz się lepsza?
              żalosna jestes. Ja wypowiedziałam się tylko o tym, że jak jest ktoś na
              cokolwiek CHORY albo czuje ze jest cos nie tak to nie idzie w publiczne miejsca
              zwłaszcza takie jak sauna i solarium w których można się zarazić. To są
              elementarne zasady higieny i niech Bóg mnie strzeże przed takimi ludzmi!!
              niestety nie we wszystkich miejscach typu sauna i solarium ich obsługa nie dba
              o higienę tak, jak powinna. Strach się bać gdzieś teraz pójść: kobieta coś
              podejrzewa (np swierzb) i ostro wali tam, gdzie się to przenosi. Niekoniecznie
              wszystkie zarazki giną w wyższej temperaturze - każdy w swojej granicznej. Ja
              jak coś podejrzewam nie wybieram się tam, gdzie mogę zarazić ludzi. To są
              elementarne zasady higieny i dobrego wychowania. Albo tak: było by ci miło iść
              gdzieś gdzie przed tobą ktoś sobie podejrzewał jakąś chorobę? Nie róbmy wieć
              drugiemu co nam niemiłe. Proste.
              • magdulka26 Re: jak rozpoznać świerzb? 01.10.04, 15:35
                Kobieto a jaką Ty masz pewność że miałam świerzba ,trochę ogłady.Rzucasz sie
                jak wsza i dajesz się ponieść emocjom.

"pewnie gdzies syfa złapałas i czujesz się lepsza?" -to zdanie jest bezsensu
                jak można czuć sie lepszym to Ty chyba masz śmietnik w głowie.
                A mnie niech Bóg strzeże przed takimi wariatkami jak Ty .Ciekawe czy uczulenie
                po proszku czy płynie do płukania tkanin jest zaraźliwe.......Twoja głupota
                moze być zaraźliwa wiesz.Powtarzam po raz ostatni jak bym miała świerzba to bym
                go nie wyleczyła w ciągu jednego dwóch dni.Ale skoro Ty jest mądrzejsza od
                dermatologa to sorry ,pani doktor buhahahah.Nie mam ochoty odpisywać ci już
                więcej na posty bo sama jesteś żałosna i nudna.Więc daruj sobie i nie odpisuj
                bo się spocisz przy pisaniu i złapiesz potówkę .........Żegnam!!!!!!!
    • magdulka26 Re: jak rozpoznać świerzb? 02.10.04, 15:05
      Ok zgadzam się z Tobą ,ale czemu lekarze zalecają pranie ubrać w wysokich
      temp.a następnie prasowanie tej odziezy.Według mnie one giną w wysokiej temp.A
      jesli chodzi o mnie to to nie był świerzb bo konsultowałam to z dermatologiem
      tylko uczulenie na proszek:))).Też myślałam że to może być świerzb .
      • Gość: heh hehe Re: jak rozpoznać świerzb? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.04, 20:47
        pare postów wyżej napisałas ze nawet lekarka nie wiedziała co to; oraz ze samo
        znikło więc PEWNIE uczulenie. Masz chyba problem z kojarzeniem albo pamiec
        słabiutenką bo gubisz się jak ci napisać wiecej niz 3 zdania. HAHAHAHA zgadzam
        sie z przedmówczynią że nie należy nikogo narazac. Szybko zmieniłas wersję. A
        pracownicy obiektów takich jak solarium czy sauna są sterylni !! HAHAHAAHAHA
        Pranie = pozbywanie się brudu w wysokiej temperaturze z użyciem detergentów, a
        siadanie w saunie to już raczej nie pranie> widzisz spokorniałas i jednak
        zgadasz się że tak robić nie należy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka