Dodaj do ulubionych

tetniak mozgu nieoperacyjny

04.06.18, 15:59
Mój ojciec ma tętniaka mózgu nieoperacyjnego. Wielkości ok. 8mm. Czy nadal rośnie - póki co nie wiem bo ma iśc na kolejne badanie wkrótce. Tętniak jest w tylnej części mózgu. Ponoć nie nadaje się również na embolizcję ze względu na bardzo złe umiejscowienie (taka diagnoza po konsultacji z 3 lekarzami z dużego szpitala). I że jeśli operacja to tylko jako ratująca życie. Szukam teraz namiarów na jakieś konsultacje. Mieszkam w Wielkopolsce ale może tez być dalej. Może ktoś przypadkiem poleci kogoś? Chodzi mi o prywatną bo na nfz to pewnie z rok albo i dłużej.

Dzięki.
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: tetniak mozgu nieoperacyjny 04.06.18, 16:16
      Konsultacja 3 lekarzy to za mało?
      Pytaj więc o neurochirurga, który także jest neuroradiologiem (radiologia interwencyjna).

W Poznaniu www.profmedica.pl/diagnostyka-obrazowa-i-radiologia-zabiegowa.html
      We Wrocławiu np. www.umed.wroc.pl/content/nasi-lekarze-pionierami-nowej-metody-usuwania-t%C4%99tniak%C3%B3w
      W Warszawie np. www.mp.pl/lekarz/michal.zawadzki.warszawa

Może na specjalistycznym forum popytaj?
      www.forumneurologiczne.pl/forum/tetniak-mozgu/watek/36344/368.html

• hokanu Re: tetniak mozgu nieoperacyjny 05.06.18, 19:18
        Dzięki.
        Mało nie mało - to konsultacje niejako zaoczne, bez udziału pacjenta. Są pojedynczy lekarze ktorzy stosują innowacyjne metody. Ale wszystko zależy od ośrodka itd.
        Szulam dalej, dzięki.
    • sp9tcu Re: tetniak mozgu nieoperacyjny 05.06.18, 00:49
      muj znajomy też mam i żyje

jakie są objawy
      operacje mózgu są bardzo ryzykowne
      • hokanu Re: tetniak mozgu nieoperacyjny 05.06.18, 19:20
        Kazdy przypadek jest b indywidualny. Ilus procentom ludzi to pęka. Zalezy tez od innych chorob itd.
        Tu byl objaw bardzo silny bol glowy.
        • tymoteusz.a Re: tetniak mozgu nieoperacyjny 08.06.18, 21:58
          Wygooglaj "dr Ciecierski" ma prywatną praktykę w Gdańsku i w Inowrocławiu. Jest konsultantem w szpitalu klinicznym im. Biziela w Bydgoszczy. Polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka