Dodaj do ulubionych

Gaba kwas aminomasłowy tylko w necie- placebo?

02.01.20, 17:14
W aptekach nie ma takiego czegos jak suplement gaba -chodzi o neuroprzekażnik w ukladzie nerwowym.W necie kupimy go bez problemu producent Swanson.Tylko ,że ten produkt moze być jako placebo.Nie mający wcale tych wartości.Tu mam pytanie do znających się na tym prawie.Dlaczego danego suplementu nie kupimy w aptece -pytałam się w kilku -takiego leku ani suplementu nie maja.Natomiast w necie sklepie tak -czyli to ściema?
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: Gaba kwas aminomasłowy 02.01.20, 17:37
      Nie bardzo wiem, o co ci chodzi - że tylko jedna firma, czy że nie w aptece?
      Ani jedna firma, ani tylko w necie.
      1. Suplement Gaba produkuje kilka firm, m.in. Allnutrition, Dymatize, NowFoods, Thorne, TrecNutrition i kilka innych.
      2. wpisz w google Gaba apteka i znajdziesz.
      • korniz Re: Gaba kwas aminomasłowy 02.01.20, 19:51
        wlasnie ze takiej gaby nie ma w aptekach.Nie jest chyba dopuszczona do sprzedaży jako suplement zbadany i dopuszczalny na rynek apteczny.Tylko w necie na swoją odpowiedzialnosć i chyba o to chodzi.
        • snajper55 Re: Gaba kwas aminomasłowy 03.01.20, 01:15
          korniz napisała:

> wlasnie ze takiej gaby nie ma w aptekach.Nie jest chyba dopuszczona do sprzedaż
          > y jako suplement zbadany i dopuszczalny na rynek apteczny.Tylko w necie na swoj
          > ą odpowiedzialnosć i chyba o to chodzi.

A spermy jednorożca nawet w necie nie dostaniesz i musisz na bazarze ją kupować. No i powiedz mi dlaczego?

S.
        • koziorozka Re: Gaba kwas aminomasłowy 03.01.20, 15:04
          korniz napisała:
          > wlasnie ze takiej gaby nie ma w aptekach.
          ------------------------

Jak nie ma, jak jest?
          doz.pl, gemini.pl, melissa.pl - wujek google zna więcej.
          Zamów przez internet i odbierz w stacjonarnej aptece, jak nie masz zaufania do przesyłek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka