Dodaj do ulubionych

Alergia? Królik, farby czy pies?

12.03.20, 14:03
Witam. Od początku grudnia 2020, czyli już ponad 3 miesiące męczę się z alergią. Nigdy nie miałam objawów alergii. Natomiast teraz męczyła mnie wydzielina spływająca po tylnej ścianie gardła. Bolały mnie również zatoki i przez cały czas słabo się czułam oraz ciężko mi było tak jakby w klatce piersiowej. Na początku grudnia pojawił się u mnie królik. Chodził po salonie i całym moim pokoju. Został jednak oddany po miesiącu do znajomej. Kiedy było to dla mnie dość uciążliwe to zgłosiłam się do lekarza rodzinnego. Zlecił mi badania krwi. Podstawowe badania, ale wszystko wyszło super. Przepisane mi zostały krople do nosa Dymista (rano i wieczorem) oraz Allertec na wieczór. W połowie listopada malowaliśmy mój pokój. Jest on dość duży i zostały tam użyte farby firm: Śnieżka, Beckers, GoodHome oraz Magnat. Stałe odkurzam i sprzątam w pokoju jednak alergia jest nadal. Posiadam w domu również trzyletniego Yorka. Nigdy wcześniej nie miałam takich objawów, więc to raczej nie jest spowodowane pieskiem. Jak sprawdzić co mnie uczula lub skutecznie się leczyć? Kiedy robiłam testy alergiczne wyszła mi lekka alergia na psa, większa na żółtko jaja kurzego i pyłek brzozy. Bardzo proszę o odpowiedzi, sugestię lub opis podobnych przypadków i porad.
Obserwuj wątek
    • ken-ya Re: Alergia? Królik, farby czy pies? 15.03.20, 20:09
      Z ksiazki Huldy Clark- Kaze ona przeczyscic watrobe jej metoda- pisze ze po kazdym czyszczeniu przemija jakies uczulenie.Wiec czysc do czasu az przestaniesz byc alergiczna.Krulik tez musi byc odrobaczany,zeby byl bezpieczny, dla Ciebie i domownikow Spruboj mu podawac troche zielska tego co uzywaja na robaki ludzie. Moje kury robia to same- przed zima wyjadaja wszystki piolun rosnacy na ich wybiegu,Bo juz wiedza ze w zimie nie bedzie szans zeby sie odrobaczyc.Z wiadomosci jej ksiazek ulozylam ziolowy lek na robaki dla psa . Piesy dostaja szczypte raz dziennie do jedzenia. Psie wyniki krwi pokazaly ze u nich robactwo blizko zeru.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka