Dodaj do ulubionych

Czemu lekarz nigdzie nie kieruje???

28.08.20, 21:12
Witam proszę mi doradzić czy szukać na własną rękę dalej coś w tarczycy przy takim wyniku czy nie? Lekarz twierdzi że wynik na górnej granicy lecz w normie.... A inni twierdzą że dla mojego wieku jest to za wysoki wynik ...
Robiłam badania bo jestem zmęczona i często mam uczucie podenerwowania..
Lekarz nie zlecił mi nic więcej przy takim wyniku
Obserwuj wątek
    • koziorozka wynik 29.08.20, 16:57
      agnieszka0033 napisała:
      > Lekarz nie zlecił mi nic więcej przy takim wyniku
      -----------------
      Takim, czyli jakim?
      W badaniu krwi wszystko inne w normie?
      Poziom żelaza?
      Wiek, BMI, historia chorób w tym roku

• agnieszka0033 Re: wynik 29.08.20, 22:50
        Oj przepraszam nie dopisalam wyniktsk 4.190 I lekarz mówi górną granica Ale w normie...morfologia ok poziomu żelaza nikt mi nie zlecił.
        Mam 39 lat...
        • koziorozka zmęczenie i zdenerwowanie 30.08.20, 11:38
          Nie widzę powodu do niepokoju, przeczytaj na spokojnie
          kodrownowagi.pl/jak-to-jest-z-norma-tsh/
          Jak masz wątpliwości, to zbadaj poziom fT4 i fT3, ale nie fiksuj się na tarczycy, tylko pomyśl, co jeszcze może być powodem zmęczenia/zdenerwowania. Sprawdziłabym też przy okazji żelazo, wit. D3, B6 i B12
          A może po prostu stres, za dużo kawy, nadwaga?
          • agnieszka0033 Re: zmęczenie i zdenerwowanie 30.08.20, 11:58
            Niewiem no każdy gada ile tej 4???? Duzooo powinnaś mniej powyżej 1... niemam nadwagi jedyny ci mnie męczy to właśnie takie zmęczenie brak sił witalnych... plus do tego wszystko na nie,zero humoru ...anemi niemam bo wyniki ok
        • hosta_73 Re: wynik 09.09.20, 00:28
          Nie wiem jaką laboratorium podaje górna granicę, ale wg mnie jest za wysokie. Takie TSH to starsze osoby mają. A Ft3 i Ft4 jakie?
          • agnieszka0033 Re: wynik 09.09.20, 12:57
            Dopiero będę robić na własną rękę usg i ft3 i ft4 anty tpo bo mój lekarz nie zlecił nic kompletnie. To nie to sama bo mnie to niepokoi .
              • hosta_73 Re: wynik 09.09.20, 14:57
                O, ja też robiłam prywatnie bo moja Pani doktor (która bardzo lubię i szanuję) upierała się, że mam TSH w normie (a nie miałam nawet 3) ale objawy nie dawały ,o spokoju. Zrobiłam więc całą trójkę tarczycową, anty TPO i USG i poszłam prywatnie do endokrynologa.
                Przy TSH ponad 2, fT4 miałam na poziomie właściwym dla staruszki - tak mi powiedziała doktorka 😀, nie miałam szans się dobrze czuć.
                Musisz szukać sama, niestety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka