Dodaj do ulubionych

Przebarwienia skórne - jaki laser wybrać pomóżcie

10.09.20, 13:44
Czy ktoś może mi pomóc ,doradzić na jaki laser lepiej zdecydować się na przebarwienia skórne nie chce porady z jakiego gabinetu i gdzie skorzystać tylko czy laser frakcyjny CO2 pomoże w problemie ,czy może laser Alma typowo na przebarwienia bedzie skuteczny. Waham się między tymi dwoma ponieważ oprócz słonecznych plam mam również biale kropki na policzku po pryszczach takie odbarwienia .Bardzo proszę jesli kotos korzystał z tych laserów bądź ma wiedzę na ten temat o poradę
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: Przebarwienia skórne - jaki laser wybrać 10.09.20, 16:21
      Kolega korzystał z PicoSure - nie zależało mu na czasie, tylko żeby po zabiegu móc się pokazać w pracy. Żadnych zaczerwienień nie miał, ale dość długo to trwało.
      Podobno 3 zabiegi pico to jak 1-2 co2

Alma Harmony to nazwa całej serii różnych laserów - zwracaj uwagę na końcówki, np. Dye-VL, iPixel, XL PRO Dye, XL PRO ClearLift itp.- bo każdy inaczej działa.

Najmądrzejsza radę przeczytałam na
      www.realself.com/question/spain-es-picosure-fraxel
      Wybierz gabinet, specjalistę, który pracuje kilkoma rodzajami laserów - on/ona najlepiej ci doradzi.

Po polsku możesz tu poczytać
      www.zatokapiekna.pl/medycyna-estetyczna/162-zabiegi-estetyczne/1307-laser-na-rozne-problemy-skorne-i-estetyczne-ale-jaki-laser-wybrac

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka