Dodaj do ulubionych

Stan zdrowia po covidzie.

11.01.21, 11:02
Mam pytanie jak się czujecie i jak dalsze Wasze leczenie np po zapaleniu płuc, Wszystkie wskazówki będą cenne
Obserwuj wątek
      • snajper55 Re: Stan zdrowia po covidzie. 14.01.21, 19:06
        krystynap53 napisała:

> dzielcie się swoimi doświadczeniami, żeby ci którzy dopiero chorują mogli skorz
        > ystać z Waszych rad, bo wiele osób jest pozostawionych , bez dostęu do lekarza
        > , tylko teleporada.

Teleporada to dostęp do lekarza. No chyba że dzwonisz do kosmetyczki.

S.
      • purchawka2020 Re: Stan zdrowia po covidzie. 14.01.21, 22:32
        Miesiąc pi co idzie cały czas sucho kaszę. Czuję ucisk w klatce piersiowej . Przy wysiłku fizycznym dostaję zadyszki.
        Pulmonologa mam dopiero za miesiąc. Nie wiem jak postępować unikać wysiłku czy spacerować pomimo objawów? Lekarz rodzinny przepisał mi syrop.:/
        • iza83 Re: Stan zdrowia po covidzie. 15.01.21, 08:50
          Nie doradcze ci Chic przeszłam Covid bo ja nie kaslalam. Słyszałam od znajomego rodziny któremu zostały te dolegliwości po tym jak ciężko przedszedl civid (był w szpitalu i miał podawane osocze dwa razy) że udal się do lekarza już po tym wszystkim pierwszego kontaktu który go osłuchał zalecił duZo badań m.in. spirometrię która wysa źle i n Cito ma sobie poszukać turnusu rehabilitacyjnego dla lpokovidowciow żeby zapobiec zwapieniu płuc.
          No i jak to bywa z powodu terminu na listopad musi jechać prywatnie... Bo prywatnie juZ na pocSzatku lutego jest termin.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka