Dodaj do ulubionych

Biały Język i gardło problemy skórne i neurologicz

03.02.21, 22:17
Witam, czy przy Boreliozie może wystąpić biały język? zapalenie jamy ustnej. Przedtem były siwe plamy lub fioletowe żyłki
języku i ogólnie w jamie ustnej.Potem biały język
plamkami od dołu. Do tego głęboko w gardle jakieś krostki. Brałem antybiotyk nie pomaga. Wszystko byłoby pięknie żeby nie objawy
neurologiczne wszystkie pasujące do objawów Boreliozy czy SM typu drętwienie w nocy słabsze odczucie lewej strony ciała mrowienie
nóg i rąk, ból jakby w płucach, karku itd. Pojawiły mi się też męty w oczach. Do
tego dolegliwości pokarmowe bóle żołądka biegunki. Byłem u neurologa i
nic młoteczkiem nie wykazał niepokojącego. Miałem robione badania rezonans mózgu wyszło zapalenie zatoki klinowej a po czterech miesiącach wyszło zgrubienie błony śluzowej zatokach szczękowych. Badanie EEG ukazuje uogólnianie. Wszystko zaczęło się od defektów w oczach pływalnia obrazu który stopniowo coraz bardziej pływa i do tego jakieś kropki kreski latają I to nie są mątwy
Nie wiem co czynić...
mam już długi maraton po lekarzach ze sobą może ktoś coś wie na ten temat lub miał podobny objawy .??????

Ktoś tu pisał w 2009 roku w ten sam sposób ale nie ma kontaktu z nim jak na razie
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka