Dodaj do ulubionych

Ból wszystkich mięśni od ponad roku.

09.02.21, 18:30
Od ponad roku mam ból mięśni (bolą jakbym miał cały czas zakwasy) Borykam się z tym od ponad roku, chodziłem po lekarzach prywatnie i każdy rozkłada ręce.  Czuję nieustanne napięcie mięśniowe. Są momenty gdzie stoję 30 min w kuchni robiąc obiad to muszę usiąść odpocząć, bo ból jest tak uciążliwy, Jest to ból do wytrzymania lecz czuję się jakbym wykonał nie wiadomo jaki wysiłek. Bolą mnie głównie mięśnie nóg (uda, łydki, piszczele na dole) i rąk ale to gównie przez to, że są to mięśnie których na co dzień używam (po jakimkolwiek innym wysiłku czyli np robienie brzuszków, mięśnie brzucha również bolą, więc można uznać, że bolą mnie wszystkie. Mam takie odczucie jakbym miał nieustające zakwasy. Neurolog nic nie stwierdził dwa razy, reumatolog też nie, rehabilitant, który od lat leczy sportowców mówi, że to pierwszy taki przypadek.  Pracę mam głównie siedzącą. Wiek 36 lat

Czy ktoś miał coś podobnego lub jest tu jakiś lekarz, który by zlecił jakieś sensowne badania? Wszystkie podstawowe mam w normie, bolerioza negatywna, jedynie witamina D jest niższa leczy to chyba normalne w naszej strefie geograficznej.  Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być? Czy np. przyczyna jest zupełnie jakaś inna niż neurologia... Może coś zatruwa mój krwioobieg i przez to mam ból mięśni? Nie znam się i mogę pisać głupoty ale już nie wiem co robić. Proszę o pomoc jeżeli ktoś ma jakieś pomysły. Będę bardzo wdzięczny i na pewno się odwdzięczę jeżeli ktoś trafi z diagnozą.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka