Dodaj do ulubionych

Tebletki antykoncepcyjne online

15.03.21, 07:46
Witam chciałabym się dowidzieć czy jeżeli nigdy nie stosowałam tabletek antykoncepcyjnych i chciałabym zacząć to czy możliwe jest aby konsultacje umówić z lekarzem online? I czy wystawi mi on później receptę? Oczywiście przed wizytą online najpierw zorientowałabym się jakie badania trzeba zrobić i wykonałabym je abym mogła jest przesłać. Jeżeli jest to możliwe co byłabym wdzięczna za link lub nazwę do konkretnej strony.
Obserwuj wątek
        • x49xx Re: Tebletki antykoncepcyjne online 18.03.21, 09:21
          Po urodzeniu pierwszego dziecka lekarz w prywatnym gabinecie namawiał mnie na antykoncepcję. Nawet o nią nie pytałam. W każdym razie mąż mnie zapytał na korytarzu, dlaczego tak długo siedziałam. Gdy mu powiedziałam , o czym rozmawialiśmy, to chciał się wrócić i mu policzyć kości:-) Musisz sobie zrobić dokładne wyniki przed braniem tabletek. Nie można brać np. przy torbielach. Niemniej nie polecam, nie poznaję uczennic, które poszły na studia, zazwyczaj mocno tyją od tabletek antykoncepcyjnych( nawet 30 kg!) Moje córy wchodzą w ubrania z podstawówki, rozmiar xs, 34. Jeśli już musisz, to niech lekarz dobierze takie, które są mniej szkodliwe.
          • k1234561 Re: Tebletki antykoncepcyjne online 29.03.21, 13:20
            x49xx napisała:

> Po urodzeniu pierwszego dziecka lekarz w prywatnym gabinecie namawiał mnie na a
            > ntykoncepcję. Nawet o nią nie pytałam. W każdym razie mąż mnie zapytał na koryt
            > arzu, dlaczego tak długo siedziałam. Gdy mu powiedziałam , o czym rozmawialiśmy
            > , to chciał się wrócić i mu policzyć kości:-) Musisz sobie zrobić dokładne wyni
            > ki przed braniem tabletek. Nie można brać np. przy torbielach. Niemniej nie pol
            > ecam, nie poznaję uczennic, które poszły na studia, zazwyczaj mocno tyją od tab
            > letek antykoncepcyjnych( nawet 30 kg!) Moje córy wchodzą w ubrania z podstawówk
            > i, rozmiar xs, 34. Jeśli już musisz, to niech lekarz dobierze takie, które są m
            > niej szkodliwe.

Pytanie lekarza o antykoncepcję jak najbardziej zasadne.Nie rozumiem twego oburzenia.Mówisz ,że nie jesteś tym zainteresowana i tyle.A już reakcji męża w ogóle nie rozumiem.Żyjemy w XXI wieku,wszystko jest dla ludzi.Nie musisz stosować żadnej antykoncepcji jeżeli nie chcesz.A tabletki anty to jedna z możliwości,ale nie jakis przymus.I skąd ta pewność ,że twoje byłe uczennice tyją akurat od tabletek anty.Pachnie pro lifowym trollem na kilometr.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka