Dodaj do ulubionych

Czy to może być białaczka ?

21.03.21, 18:53
Witam ,przychodzę z dość trudny pytaniem ,ale na forum napewno są osoby cierpiące na białaczkę.
Mam 25 lat, ostatnio przy badaniach krwi wyszła mi niedoskrwitosc-anemia ,leczona oczywiście żelazem,co nie przyniosło skutku. Także nic z tym dalej nie robiono. Wyniki nadal zle, poza tym ciągle mam albo stanu podgorączkowe albo gorączkę raz na tydzień czasami jeden dzień ,czasami dwa.
Bóle głowy ,osłabienie widzenia rano ,raz miałam drgawki w nocy, osłabienie, jestem blada(ale jest to u mnie naturalne ,nigdy nie byłam opalona ), dodatkowo od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się zmiany na brzuchu przypominające liszajec ( wizyta u dermatologa już zarezerwowana ). Czasami występuje kołatanie serca i zimne poty. Czy te objawy mogą świadczyć o białaczce czy ktoś tak miał ? Może w przebiegu innej choroby ?
Obserwuj wątek
    • magdalenaa1478 Re: Czy to może być białaczka ? 12.04.21, 09:26
      Witam,
      W takich sytuacjach najlepiej zrobić sobie badania i z wynikami iść do lekarza ( zacząć od lekarza rodzinnego). Ja miałam straszny problem z niedoborem żelaza- bóle głowy, osłabienie, omdlenia. Długie leczenie nie przynosiło efektu. Jakieś 2 miesiące temu lekarz przepisał mi Sideral, a dodatkowo w swoim zakresie biorę również Imunoglukan w tabletkach. Za ok miesiąca mam powtórzyć badania ale już czuję poprawę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka