Dodaj do ulubionych

Choroby gardła, zmiany w gardle, zmiany na oczach

21.04.21, 13:59
Od około 3 miesięcy mam takie zmiany w gardle po przebytej anginie, jakby takie małe guzki/bąble po obu stronach gardła. Gardło już raczej nic nie boli ale wydaje mi się że mam je zapuchnięte do lekarza mogę iść dopiero za dwa miesiące co robić bo z biegiem czasu zmiany są coraz większe? Nie czuję się też w ostatnim czasie najlepiej częste zawroty głowy problemy z konsentracja, ciągle zmęczenie i osłabienie bez powodu, zmniejszona tolerancja na wysiłek fizyczny, oraz obniżone ciśnienie i wysokie tetno jestem teraz w górach i objawy się nasiliły mam problem nawet z chodzeniem wydaje mi się że zaraz upadnę nie mogę złapać równowagi i musze co chwilę się zatrzymywać a pod górkę to już nie ma mowy żebym normalnie weszła bo mi świat wiruje. Robiłam badania krwi przed wyjazdem i tarczyca wyszła źle była trochę ponad normę lekarz mówi że może to być początek choroby hashimoto ale nie dał żadnych leków, na oczach też wyszły mi jakieś brązowe plamki i pogorszył mi się wzrok, kiedyś piłam dużo alkoholu od 6 miesięcy nic nie pije i ograniczyłam papierosy, dodam że choruje też na depresję, fobie społeczna.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka