Dodaj do ulubionych

złe sampopoczucie raz w miesiącu

19.05.21, 12:34
Witam od jakiegoś czasu ( około 5 miesięcy) przynajmniej raz w miesiącu(czasami dwa) bardzo źle się czuję, to znaczy objawia się to tak jakby początek grypy czy anginy, mam bóle głowy i stawów, dreszcze, ból gardła , mdłości. Takie objawy utrzymują się około 3 dni i przechodzą, mój lekarz zlecił morfologie i okazała się, że mam anemię obecnie już wyniki krwi są lepsze ale złe samopoczucie dalej się utrzymuje. Potem zasugerował że może to na tle alergicznym ale leki na alergie też nie pomogły. Czy ktoś miał podobnie ? Co to może być?
Obserwuj wątek
    • chynia Re: złe sampopoczucie raz w miesiącu 19.05.21, 17:53
      Miałam tak dwa lata temu przez pół roku całą zimę aż do maja dokładnie pod koniec każdego miesiąca coś jakby grypa, po 2tygodniach przechodziło i zaś końcem miesiąca powrót.Mdłości nie miałam ale ból kości ,stawów, głowy i stan podgorączkowy.W maju coś mi wyszło na nogę i lekarze nie wiedzieli jak sobie z tym poradzić; różne antybiotyki nie pomagały.Leczyli mnie tak do października i wreszcie przeszło ,ale nawet nie wiem po czym, bo tyle różnych antybiotyków mi przepisali.Jedno co mi pozostało po tej chorobie to jakaś niska temp, ciała .Mam ciągle 35 stopni i parę kresek.Do 36 nie dochodzi nigdy.Teraz podczas pandemii jak chodziłam na rehabilitację to nawet miałam kłopot,bo przy wejściu nigdy mi nie mogli zmierzyć temp.Nie wiem co to było, ale żyję i oprócz bólu kości i stawów na deszcz nie mam innych objawów.
      • koziorozka Re: złe sampopoczucie raz w miesiącu 28.05.21, 14:53
        uramix napisał(a):
        > Wykonaj diagnozę na pasożyty.
        - Wykonaj diagnozę na leczenie. Samoleczenie.

uramix napisał(a):
        > Jeżeli są to cykliczne objawy to jest to cykl rozwojowy pasożytów. Czy przypadkiem te złe samopoczucia nie są w okolicach pełni bądź nowiu ?
        - Tiaaa, glista, lamblia, tasiemiec czy cryptosporidium na całym świecie synchronizują swój cykl życiowy z ruchami Ziemi i Księżyca. A gdy księżyc w czasie pełni jest poniżej horyzontu wszyscy na chwilę zdrowieją :)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka